Kedveskrém - Balassi Bálint utca Budapest

4,8
cukrászda, fagyizó
Kedveskrém - Balassi Bálint utca Budapest
Kedveskrém - Balassi Bálint utca BudapestKedveskrém - Balassi Bálint utca Budapest

Gotthard Hotel Szentgotthárd - Senior 55+ ajánlat fürdőbelépővel
Világos Hotel Balatonvilágos - Napi árak félpanziós ellátással
Világos Hotel Balatonvilágos

Kedveskrém - Balassi Bálint utca Budapest vélemények

Kiváló 2021. június 13.gyerekekkel járt itt
Klassz gyerekbarát családi fagyizó az Olimpia Park bejáratával szemben. Egy gombóc fagyi most aktuálisan 330 Ft, ami szerintem jó ár-érték arányt képvisel. Nagyon jóízűek a gyümölcsös fagylaltjaik. Mindig van egy napi ajánlat fagyijuk, ami valami nem mindennapi különlegesség szokott lenni.
Kedveskrém - Balassi Bálint utca Budapest - EgyébKedveskrém - Balassi Bálint utca Budapest - EgyébKedveskrém - Balassi Bálint utca Budapest - EgyébKedveskrém - Balassi Bálint utca Budapest - Étel/italKedveskrém - Balassi Bálint utca Budapest - Külső képKedveskrém - Balassi Bálint utca Budapest - EgyébKedveskrém - Balassi Bálint utca Budapest - Külső képKedveskrém - Balassi Bálint utca Budapest - Külső képKedveskrém - Balassi Bálint utca Budapest - BelsőKedveskrém - Balassi Bálint utca Budapest - Étel/italKedveskrém - Balassi Bálint utca Budapest - BelsőKedveskrém - Balassi Bálint utca Budapest - BelsőKedveskrém - Balassi Bálint utca Budapest - Külső képKedveskrém - Balassi Bálint utca Budapest - BelsőKedveskrém - Balassi Bálint utca Budapest - BelsőKedveskrém - Balassi Bálint utca Budapest - Étel/italKedveskrém - Balassi Bálint utca Budapest - BelsőKedveskrém - Balassi Bálint utca Budapest - Étel/ital
Kiváló 2019. július 31.egyedül járt itt
Bár Budapesten, ha vendéglátásról van szó, akkor a lehetőségek tárháza szinte végtelen, mindig akad új és újabb felfedezésre váró hely, de ennek ellenére mindenképpen érdemes azért vissza-visszatérni a már bevált és jónak bizonyult objektumokba is.
Kiváló 2018. szeptember 13.gyerekekkel járt itt
A Batthanyi utcai Kedveskrém után megnyílt újabb egység a Jászai Mari tér vonzáskörzetében is. Augusztus 20-án fedeztük fel, teljesen véletlenül. A kiszolgálás nagyon kedves, tetszett a beltér is, a fagyi remek ára (270 ft / gombóc, aznap engedményt is adtak, miközben az ünnep tiszteletére volt, aki árat emelt.
Kedveskrém - Balassi Bálint utca Budapest - EgyébKedveskrém - Balassi Bálint utca Budapest - BelsőKedveskrém - Balassi Bálint utca Budapest - BelsőKedveskrém - Balassi Bálint utca Budapest - Étel/ital
Kiváló 2018. június 17.egyedül járt itt
A Kedveskrém 2. fagyizója, az első budai egység után (Batthyány és Széna tér között kb. félúton) ezúttal a parlamenti látogatóközpont és a Jászai Mari tér között találtak új helyszínt. Bár a láthatóság nem valami jó, és a portáljuk is kicsi, de a lokáció a szemben lévő Olimpia parknak köszönhetően mégis előnyösnek tűnik.