Kis Söröző & Keleti Ízek - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest

Így is ismerheted: Kis Söröző-Minőségi Borok & Gyros-Keleti Ízek, Kis Söröző & Gyros
3,8
büfé, söröző, bár
Kis Söröző & Keleti Ízek - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest
Kis Söröző & Keleti Ízek - Fehérvári úti Vásárcsarnok BudapestKis Söröző & Keleti Ízek - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest

Thermal Hotel Balance Lenti - Balance napok
2024.06.15-ig
Thermal Panzió Igal

Kis Söröző & Keleti Ízek - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest vélemények

2055
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 677 városban járt márFelfedező - 2210 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42154 feltöltött kép
2018. november 27.egyedül járt itt
Azt hiszem, párszor már próbát tettem itt, nem volt egy maradandó élmény. Mogorvák voltak, barátságtalanok, ha az ember valamit megjegyzett, átnéztek rajta, mint a levegőn. Az étel sem volt valami bajnokok eledele. De ma teljesen meglepődtem, amikor erre jártam.
Kis Söröző & Keleti Ízek - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - BelsőKis Söröző & Keleti Ízek - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - EgyébKis Söröző & Keleti Ízek - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Étlap/itallapKis Söröző & Keleti Ízek - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Étel/italKis Söröző & Keleti Ízek - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Étel/italKis Söröző & Keleti Ízek - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Egyéb