Akad, ami javul

Kis Söröző & Keleti Ízek - Fehérvári úti Vásárcsarnok BudapestKis Söröző & Keleti Ízek - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest a térképen

2018. novemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2018. november 27.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Azt hiszem, párszor már próbát tettem itt, nem volt egy maradandó élmény. Mogorvák voltak, barátságtalanok, ha az ember valamit megjegyzett, átnéztek rajta, mint a levegőn. Az étel sem volt valami bajnokok eledele. De ma teljesen meglepődtem, amikor erre jártam. Feltűnt, hogy az evőeszközök elszeparálva, külön tartóban vannak, rá van írva mindenre, hogy mi micsoda, a nyelével veheted ki, és ez homlokegyenest más szemlélet, mint ami itt régen volt. A hölgy nagyon kedvesen invitált, abszolút rugalmas volt minden kérdésre, kérésre, magától ajánlgatott ezt-ezt, megpakoltunk egy eléggé vegyes tálat közös megegyezéssel, azután végén még valami ráadást is tett rá, ajándékból. Mintha kicserélődött volna minden, pedig többféle munkatárs is hiányzik a kintlévő táblák szerint, de hát hol nem?
Ételek / Italok:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Kis Söröző & Keleti Ízek - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - BelsőKis Söröző & Keleti Ízek - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - EgyébKis Söröző & Keleti Ízek - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Étlap/itallapKis Söröző & Keleti Ízek - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Étel/italKis Söröző & Keleti Ízek - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Étel/italKis Söröző & Keleti Ízek - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Egyéb
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló