Kelta Pub Budapest

Hotel Eger Park - Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Eger Park
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Senior ajánlat all inclusive ellátással
Senior ajánlat all inclusive ellátással
05.01-31.
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?

Kelta Pub Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelő
2018. február 5.barátokkal járt itt
A Kelta az a hely, ahova minden január 3. -án biztosan elmegyünk a baráti kb. 40 fős társaságunkkal és együtt koccintunk Tolkien professzor születésének tiszteletére. A hely nem tágas, de hangulatos. Egyedül a kötelezően szóló zenét nem szeretem itt, elég nehéz néha beszélgetni. A felszolgálás gyors, néha nem is értem, hogyan győzik. A sajttorta pedig világbajnok.
2015. január 5.a párjával járt itt
December végén tértünk be a sörözőbe egy esti sörözgetés erejéig. A sörválaszték kiváló, kézműves, és gyümölcsös sörök is széles választékban kaphatók, ráadásul az áraik sem magasak. A hely a 80-as évek hangulatát idézi, de azért kellemes, a kiszolgálás gyors és udvarias volt.
2014. november 21.barátokkal járt itt
A közeli Kis Á-ban voltunk baráti társasággal egy koncerten és egy kiállításon, s arra készültem, hogy majd ott fogok enni valami jó tapast. Nos, ehhez képest, mire megérkeztem, jó igaz, hogy nem az elsők között, már nem volt náluk semmi ehető, így sürgősen kellett valamit találni a környéken.
Kelta Pub Budapest - Külső képKelta Pub Budapest - Külső képKelta Pub Budapest - Külső képKelta Pub Budapest - Étel/italKelta Pub Budapest - Étlap/itallapKelta Pub Budapest - BelsőKelta Pub Budapest - BelsőKelta Pub Budapest - BelsőKelta Pub Budapest - Belső