Kentucky Fried Chicken - KöKi Terminál Budapest

Hotel Freya Zalakaros - Senior ajánlat fürdőbelépővel
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Pünkösdi pihenés all inclusive ellátással
Pünkösdi pihenés all inclusive ellátással
05.17-20.
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?
Hotel Narád Park Mátraszentimre - Senior pihenés
Senior pihenés
2025.04.01-ig
Hotel Narád Park Mátraszentimre

Kentucky Fried Chicken - KöKi Terminál Budapest vélemények

Gyenge 2021. augusztus 29.egyedül járt itt
Ketten vannak
Egy segítőkész fiú / kb ő csinál mindent: rendelés felvétel , csomagolás , kávékeszites stb
Nincs a városban másik KFC ahol a menü kérése során ne cserélték volna ki a krumplit kukoricára vagy káposzta salátára
Itt kötelező úgy enni ahogy elő van írva
Hátul az előkészítőben kedvetlen üzletvezető közli hogy No Way, ahogy a gépben van, csak úgy lehet kérni
Nem kedvesen közli: ne haragudjon , nem all módunkban stb
Haragban a világgal , ordenáré módon
Nos
En megeszem akkor minden nélkül
De ahogy nekem nem úgy neked sem kötelező itt dolgoznod
Ha utálsz vasárnap dolgozni és egyébként is zavar hogy sokan állnak sorba mert az étel viszont 5-ös, akkor miért nem keresel vmi mást?
2021. március 22.családjával járt itt
Nem kell róla szerintem hosszasan írnom. 18 éve vagyok hűséges kuncsaftjuk még emlékszem rájuk a Megaparkból is meg a régi Europarkból. A Kökiben lévő egység van közel. Az ízek még mindig kiválóak. Az árak rohamosan kusznak sajnos fölfelé kiszolgálás baráti a tisztaság meg. . . . Hát igen. Tipik plázai. Ettől függetlenül jó.
Kiváló 2018. november 9.a párjával járt itt
Nem először hirdeti meg a KFC a 10 db húst tartalmazó, kedvező árú keddi kosarat. Az akció általában egy hónapig tart, már régebben is ki akartuk próbálni, csak rendszerint szerdán jutott eszünkbe, hogy megint elfelejtettük. Most végre időben kapcsoltunk, és elmentünk érte a Köki Terminálban lévő egységbe.