Kentucky Fried Chicken - Széll Kálmán tér Budapest

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Kentucky Fried Chicken - Széll Kálmán tér Budapest vélemények

2082
2021. július 8.egyedül járt itt
Ma idekeveredtem. A Mammutból kijövet eszembe jutott, hogy bekapnék még valamit, de ne legyen hamburger, vagy pizza. . . végigsétálva szinte csak az volt. Rekkenő trópusi este, mi legyen, hát akkor a KFC. Lépcsők vezetnek a sarkon felfelé, szépen sárga szegéllyel jelzik a veszélyt.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 52 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
2018. július 19.egyedül járt itt
Az étterem a Mammut, a Fény utcai piac, pár egyéb étterem mellett a volt Moszkva téren kicsit elvész. Emeletre kell felmenne, és a futár megjelenéséből kiderült, innen kiszállítás is van. Az étel olyan, mint máshol, a bútorok az egyformaság jegyében kerültek oda. Ami fontos, a mosdó kódos.