Kicsi Csángó Magyar Konyha Budapest

2024.06.20-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Kicsi Csángó Magyar Konyha Budapest vélemények

Kiváló 2024. február 3.barátokkal járt itt
A házias ételek híre miatt egyszer már elégedett vendégként jártam ott . Tegnap ismét elmentem, az étel finom volt, de a mosdó (most kivételesen használtam) igazán nem méltó a helyhez. A választék nagyszerű, a pultos lánynak jobb lenne kötény, vagy valamilyen egyenruha szerűség, mert akkor jobban hihető , hogy tiszta a ruházata.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3354 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96038 feltöltött kép
Átlagos 2023. április 30.egyedül járt itt
A budai várlátogatásról szóló vasárnapomon amíg vártam a Lovarda kinyitására, eszembe jutott, hogy a Kicsi Csángóba már régóta szerettem volna betérni, most végre volt is rá időm, itt voltam a közelben, csak lejöttem a Csikós udvarból a lifttel, majd az Attila úton elsétáltam az Alagút utcáig. Itt az I.
Kicsi Csángó Magyar Konyha Budapest - BelsőKicsi Csángó Magyar Konyha Budapest - BelsőKicsi Csángó Magyar Konyha Budapest - MosdóKicsi Csángó Magyar Konyha Budapest - Étel/italKicsi Csángó Magyar Konyha Budapest - Étel/italKicsi Csángó Magyar Konyha Budapest - BelsőKicsi Csángó Magyar Konyha Budapest - EgyébKicsi Csángó Magyar Konyha Budapest - BelsőKicsi Csángó Magyar Konyha Budapest - Étel/italKicsi Csángó Magyar Konyha Budapest - BelsőKicsi Csángó Magyar Konyha Budapest - Külső képKicsi Csángó Magyar Konyha Budapest - EgyébKicsi Csángó Magyar Konyha Budapest - Külső képKicsi Csángó Magyar Konyha Budapest - Külső képKicsi Csángó Magyar Konyha Budapest - Külső képKicsi Csángó Magyar Konyha Budapest - Külső képKicsi Csángó Magyar Konyha Budapest - BelsőKicsi Csángó Magyar Konyha Budapest - BelsőKicsi Csángó Magyar Konyha Budapest - Külső kép