Kínai sarok

Fz88 Kínai Étterem BudapestFz88 Kínai Étterem Budapest a térképen

Átlagos 2019. novemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. november 13.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Ma itt volt érkezésem. Két nagyforgalmú út sarkán van, jól látható helyen. Semmi különösebb oka nem lehet senkinek arra, hogy idejöjjön, ha csak éppen nem itt tör rá az éhség. Az étel (hagymás kacsahús, pirított tésztával, káposztás savanyúsággal, egy picit érdektelenebb volt az átlagnál, a tészta mintha nyersebb lett volna a kelleténél, a kacsahús meg hát semmi különös. De ehető volt, nem is maradtam éhes, az ár/értékarány elég jó. (1200 forint egy púpozott tányér meleg ételért meg savanyúságét nem egy érvágás. Ittam hozzá egy stílszerű Aloe Vera King ananászos teát és ennyit lehet erről elmesélni. A lányok a pultban meglepően rugalmasan váltanak magyarról kínai nyelvre és vissza. Az egy kicsit von a hangulat értékéből, hogy majdnem tele van használt tálcákkal, ételmaradékokkal a tálca visszahordására rendszeresített állvány, de nem szedi le senki, holott éppen más dolga sincs a személyzetnek.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Gyenge
Fz88 Kínai Étterem Budapest - BelsőFz88 Kínai Étterem Budapest - MosdóFz88 Kínai Étterem Budapest - Étel/italFz88 Kínai Étterem Budapest - MosdóFz88 Kínai Étterem Budapest - Külső kép

Fz88 Kínai Étterem további értékelései

2024.01.10egyedül
Mindig mosolygós udvarias kiszolgálás, a lehetőség szerint gyorsan, A személyzet minden tagja kiválóan végzi a feladatát. Az étterem tisztasága megfelelő, rendszeres ellenőrizve . A kiszolgálás mindig figyelmes és megértő. A tulajdonosok sokszor jelen vannak az étteremben és mindenben segítenek.
2024.01.10kollégákkal
Szuper, minőségi, gyors, tiszta, szinte minden nap itt ebédelek, ajánlom mindenkinek! Szépen beszélnek magyarul, barátságosok
Hotel Nagyerdő Debrecen - Nyugdíjas napok
Nyugdíjas napok