Kino Café - Szent István körút Budapest

Hajókázás a Balatonon
2024.10.11-ig
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Kino Café - Szent István körút Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3354 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96038 feltöltött kép
2022. május 4.egyedül járt itt
A KINO nemcsak nevében mozi, hanem valóban egy ma is működő art mozi nyílik a kávézóból, egy kis- és egy nagyteremmel rendelkezik. A falat főleg moziplakátok díszítik. Nagyon jó a lokáció, közvetlenül a Vígszínház mellett, telekszomszédjuk egy nagyobb, de személytelenebb söröző-bisztró.
Kino Café - Szent István körút Budapest - EgyébKino Café - Szent István körút Budapest - EgyébKino Café - Szent István körút Budapest - EgyébKino Café - Szent István körút Budapest - EgyébKino Café - Szent István körút Budapest - EgyébKino Café - Szent István körút Budapest - EgyébKino Café - Szent István körút Budapest - EgyébKino Café - Szent István körút Budapest - EgyébKino Café - Szent István körút Budapest - EgyébKino Café - Szent István körút Budapest - EgyébKino Café - Szent István körút Budapest - EgyébKino Café - Szent István körút Budapest - EgyébKino Café - Szent István körút Budapest - EgyébKino Café - Szent István körút Budapest - EgyébKino Café - Szent István körút Budapest - Külső képKino Café - Szent István körút Budapest - Külső képKino Café - Szent István körút Budapest - Étel/italKino Café - Szent István körút Budapest - Étel/italKino Café - Szent István körút Budapest - Külső képKino Café - Szent István körút Budapest - BelsőKino Café - Szent István körút Budapest - BelsőKino Café - Szent István körút Budapest - Külső képKino Café - Szent István körút Budapest - Külső képKino Café - Szent István körút Budapest - BelsőKino Café - Szent István körút Budapest - Külső képKino Café - Szent István körút Budapest - Külső képKino Café - Szent István körút Budapest - BelsőKino Café - Szent István körút Budapest - EgyébKino Café - Szent István körút Budapest - Belső
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1401 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
Átlagos 2016. december 22.barátokkal járt itt
A Kino nevű helyen jártam már egy ízben, mivel a hely bekerült a Top 100 gasztrokaland c. kiadvány legjobb reggelizői közé. Azóta eltelt nagyjából két év, tegnap este erre portyázva barátaimmal beültünk ismét. Leginkább kézműves sört szerettünk volna inni, hála Istennek, egyre több helyen van erre lehetőség, különösen az ilyen dizájnos, újhullámos, igényes helyeken.
Kino Café - Szent István körút Budapest - Étlap/itallapKino Café - Szent István körút Budapest - EgyébKino Café - Szent István körút Budapest - BelsőKino Café - Szent István körút Budapest - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 20 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. január 2.barátokkal járt itt
Egy reggelire ugrottunk be ide a barátnőmmel. Hangulatos kis hely,kedves, hozzáértő kiszolgálószemélyzettel. Étlapjuk bőséges választékot mutat, reggeliből is minimum 15 féléből lehetett választani. Mi "Kino-menüt" ettünk, ami egy választható tojásételből, croissantból, választható meleg italból és 2dl narancsléből állt.
2015. augusztus 23.barátokkal járt itt
A Víg Söröző mellett, a Vígszínház oldalában található az egykori Art Mozi helyén a Kino Café. Újhullámos, trendi hely újlipótvárosi körökben, nekem is egy szintén itt lakó nőismerősöm ajánlotta. Van kiülős-nézelődös terasz, bent pedig kényelmes díványos ülőhelyek. Egy szedres sajttortát és egy tejeskávét ettem, mindezt kereken 1000 Ft-ért.