Lángos, palacsinta, fánk

Király Lángos BudapestKirály Lángos Budapest a térképen

2019. áprilisban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2019. október 20.
Nagyon egyszerű talponálló kis kioszk a Sugár előtti bódésoron. Őszintén meglep, hogy ezt a retró tákolmányt még nem bontották le, amikor megépült az Árkád vagy amikor a Sugárt is felújították.
Minden esetre a lángosos már hosszú évek óta itt működik, gyakorlatilag elmaradhatatlan eleme lett az Örs vezér térnek.
Folyamatosan megbízható minőség, évek óta biztosra mehet az ember. Van még pár ilyen fix hely a városban, s úgy gondolom, ezekre a jövőben is szükség lesz.
Azt azért tegyük hozzá, hogy csak azoknak ajánlom, akik a tisztaságra nem túl kényesek.
A sima lángos 300 Ft, a legnépszerűbb sajtos-tejfölös 500 Ft, ami Budapesten is elfogadható ár, Balatonon egyenesen olcsó lenne.
A másik közkedvelt tésztájuk a palacsinta, amelyet 12 féle töltelékkel készítenek, darabja 150-200 Ft.
Bár az ablakra kiragasztott étlapon nem szerepel, de sütnek óriás farsangi fánkot is, baracklekvárral, ami szintén 300 Ft, mint a lángos, legutóbb ezt ettem.
A talponállónál lehet helyben enni - szabad tér, mindenki magának takarítja, törli, ha akarja.
Ennek is van hangulata.
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Gyenge
Király Lángos Budapest - Étlap/itallapKirály Lángos Budapest - Étel/italKirály Lángos Budapest - Külső képKirály Lángos Budapest - Külső képKirály Lángos Budapest - Külső kép

Király Lángos további értékelései

2016.12.28egyedül
Kevés dolog van, amit az ember éhesen annyira meg tud kívánni, mint egy jó lángost. Ezt éreztem többek között a legutóbb, amikor az Őrs vezér terén volt dolgom, karácsonyi bevásárlásügyben és megéreztem azt a fenséges illatot, ami a Király lángossütőből áradt. Engedtem a csábításnak és kértem...
Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros - Tavaszi wellness virágzás
Tavaszi wellness virágzás