Egy menü, egy leves

Kisbojtár Vendéglő - Óbuda BudapestKisbojtár Vendéglő - Óbuda Budapest a térképen

2023. februárban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2023. március 25.
Hagyományos, évek óta működő külvárosi kisvendéglő Óbuda külső, csendes részén. A környéken elsősorban kisvállalkozások, cégek székhelyei találhatóak, így hétköznap ebédidőben elsősorban a környéken dolgozók keresik fel. Külsőre erdei faház, hütte hangulata van az épületnek. Hétvégén a szélesebb környéken lakók amolyan családi vendéglőként járnak ide. Belépve egy kis teraszra érkezünk. de azt inkább dohányzó helyként használják. A benti rész alapterülete nem túl nagy, a legkellemesebb rész a beépített veranda, mi is itt ültünk le. A berendezés a 80-as éveket idéző fapados, hosszú faasztalos, lambériás burkolatú.
Ebédidőben kínálnak kedvező árú ebédmenüt, a 2 fogás - leves + főétel - 1990 Ft-ba kerül. Ezen kívül az á la carte étlapon ismert, hagyományos, főként magyaros ételek találhatóak, valamint van még táblás ajánlat is.
Levesek 1300-2400 Ft között, főételek 3000-5000 Ft között. Népszerűek a több személyes vegyes fatálak.
Kommersz italkínálat, sörök terén Heineken, Dreher. A kis üveges Cola termékek ára 590 Ft.
A kenyér sima bolti, házgyári fehér kenyér, de friss, puha volt.
Az ételek elkészítése, megjelenése, minősége, íze átlagos volt. Adagra átlagos mennyiség. A húsok egy része zsíros, kövéres maradt. A kiszolgálás pontszámára azért adtam kevesebbet, mert úgy éreztem, mintha a pincér kifejezetten titkolni próbálta volna, hogy van ebédmenü is, nyilván árban nem mindegy, hogy mit eszik az ember, de szerencsére ezt már tudtuk az érkezés előtt is. Guyásleves nem volt, és ez csak a rendelés felvétele után, a konyhával való egyeztetés után derült ki, a pincér nem tudta.

Nem rossz hely, ha a környéken dolgoznék, laknék, ennék itt máskor is, de a város másik részéből nem éri meg szerintem ide utazni. Kötelező szervizdíj nincs.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Kisbojtár Vendéglő - Óbuda Budapest - Étel/italKisbojtár Vendéglő - Óbuda Budapest - Étel/italKisbojtár Vendéglő - Óbuda Budapest - Étel/italKisbojtár Vendéglő - Óbuda Budapest - Étel/italKisbojtár Vendéglő - Óbuda Budapest - BelsőKisbojtár Vendéglő - Óbuda Budapest - BelsőKisbojtár Vendéglő - Óbuda Budapest - MosdóKisbojtár Vendéglő - Óbuda Budapest - MosdóKisbojtár Vendéglő - Óbuda Budapest - BelsőKisbojtár Vendéglő - Óbuda Budapest - Külső képKisbojtár Vendéglő - Óbuda Budapest - Külső képKisbojtár Vendéglő - Óbuda Budapest - BelsőKisbojtár Vendéglő - Óbuda Budapest - BelsőKisbojtár Vendéglő - Óbuda Budapest - BelsőKisbojtár Vendéglő - Óbuda Budapest - Étlap/itallapKisbojtár Vendéglő - Óbuda Budapest - Étlap/itallapKisbojtár Vendéglő - Óbuda Budapest - Étlap/itallapKisbojtár Vendéglő - Óbuda Budapest - BelsőKisbojtár Vendéglő - Óbuda Budapest - Étel/italKisbojtár Vendéglő - Óbuda Budapest - Étel/italKisbojtár Vendéglő - Óbuda Budapest - Étel/italKisbojtár Vendéglő - Óbuda Budapest - Étel/italKisbojtár Vendéglő - Óbuda Budapest - Étel/italKisbojtár Vendéglő - Óbuda Budapest - Külső kép

Kisbojtár Vendéglő - Óbuda további értékelései

2016.11.08a párjával
Párommal tértünk be munka után, kifejezetten menüs helyeket keresünk szerte az országban. Mivel rengeteg helyen megfordulok, mindig rácsodálkozom a szokatlan ízvilágra. Itt kifejezetten ízlett minden, a kiszolgálás remek volt, szeretem, ha nem néznek át rajtam és lehet kommunikálni a...
2014.04.07gyerekekkel
Régóta működő családi vállalkozás vendégszeretettel, remek kiszolgálással, jó adag ételekkel és árral. Amin viszont változtatni kéne az az ételek minősége. Ez a leggyengébb pont. Több ételt is kóstoltam és elég átlagosnak éreztem, ráadásul zsírosabb, mint kellene. Sajnos nem arra fogok emlékezni...
Hotel Eger Park - Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel