KisVigadó Söröző & Étterem Budapest

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Hőforrás napok
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

KisVigadó Söröző & Étterem Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 710 városban járt márFelfedező - 2299 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44157 feltöltött kép
2022. december 12.egyedül járt itt
Régen írtam erről a helyről, többet is érdemelne. Ma tudtam előre, semmi véletlen, arra van dolgom és oda is fogok bemenni a dolgom végeztével. Elég népszerű a hely, kb. fél 1 és 13 óra között logisztika kérdése, hogy hol van ülőhely, a legtöbb asztal foglalt, de van, ahová csak később érkeznek. Pont jó.
KisVigadó Söröző & Étterem Budapest - MosdóKisVigadó Söröző & Étterem Budapest - MosdóKisVigadó Söröző & Étterem Budapest - BelsőKisVigadó Söröző & Étterem Budapest - BelsőKisVigadó Söröző & Étterem Budapest - BelsőKisVigadó Söröző & Étterem Budapest - BelsőKisVigadó Söröző & Étterem Budapest - Külső kép
2018. május 16.egyedül járt itt
Régen is jártam már erre, nem is egyszer, de most újra kedvem támadt, borús délidőben bepróbálkozni ide. Nem az olcsómenüs büfé típusa, ez azért mégis egy kisvendéglő. Először kevésnek és nem túl jónak találtam a májgombóclevest, de aztán egyre jobban megbarátkoztunk, ahogy fogyott.