Kitchen of Health Bisztró Budapest

Kitchen of Health Bisztró BudapestKitchen of Health Bisztró Budapest

Aurora Hotel Miskolctapolca - Aurora napok
Aurora napok
Aurora Hotel Miskolctapolca
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Kristály Hotel Keszthely - Mindig Balaton
Mindig Balaton
2024.05.30-ig

Kitchen of Health Bisztró Budapest vélemények

Átlagos 2020. szeptember 15.egyedül járt itt
Néha csak kapkodom a fejem, mire a hosszú "meglátogatandó éttermek" című listámról végre sikerül 1-1 helyre eljutnom, már nem is úgy van, mint pár hónappal előtte. Így történt ez alkalommal is. A Find Food II. helyet kerestem volna, de az már megszűnt, a helyét a Kitchen of Health vette át, amely korábban a Dohány utca legelején, az Astoriánál volt.
Kitchen of Health Bisztró Budapest - Külső képKitchen of Health Bisztró Budapest - MosdóKitchen of Health Bisztró Budapest - MosdóKitchen of Health Bisztró Budapest - Étel/italKitchen of Health Bisztró Budapest - Étel/italKitchen of Health Bisztró Budapest - Étel/italKitchen of Health Bisztró Budapest - Étel/italKitchen of Health Bisztró Budapest - BelsőKitchen of Health Bisztró Budapest - Étlap/itallapKitchen of Health Bisztró Budapest - Étlap/itallapKitchen of Health Bisztró Budapest - Étlap/itallapKitchen of Health Bisztró Budapest - Étlap/itallapKitchen of Health Bisztró Budapest - BelsőKitchen of Health Bisztró Budapest - BelsőKitchen of Health Bisztró Budapest - BelsőKitchen of Health Bisztró Budapest - Étel/italKitchen of Health Bisztró Budapest - BelsőKitchen of Health Bisztró Budapest - Külső kép