Klikk Bistrobar - Gozsdu Udvar Budapest

Hotel Freya Zalakaros - Senior ajánlat fürdőbelépővel
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Klikk Bistrobar - Gozsdu Udvar Budapest vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2017. december 30.egyedül járt itt
Tanácstalanul sétálgattam a belvárosban és már nagyon éhes voltam, amikor beértem a Gozsdu udvarba. A kínálat kavalkádjától már-már tanácstalan lettem, amikor egy kedves fiatalember az étterem előtt ajánlotta az ételeiket. Nem kellett sokat győzködnie, hogy kipróbáljam a vendéglátóipari egységet.
Klikk Bistrobar - Gozsdu Udvar Budapest - BelsőKlikk Bistrobar - Gozsdu Udvar Budapest - Belső
Átlagos 2017. január 29.egyedül járt itt
A Klikk nem fogja magát beírni a gasztronómia nagykönyvébe, de valószínűleg nem is ez a céljuk. Sokkal inkább egy széles közönséget kiszolgáló bár, extrém hosszú nyitva tartással a hét minden napján (11. 30-tól hajnali 5 óráig), főleg italokra fókuszálva, bár azon belül inkább a mainstream vonal megy.
Klikk Bistrobar - Gozsdu Udvar Budapest - MosdóKlikk Bistrobar - Gozsdu Udvar Budapest - BelsőKlikk Bistrobar - Gozsdu Udvar Budapest - EgyébKlikk Bistrobar - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italKlikk Bistrobar - Gozsdu Udvar Budapest - BelsőKlikk Bistrobar - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italKlikk Bistrobar - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italKlikk Bistrobar - Gozsdu Udvar Budapest - BelsőKlikk Bistrobar - Gozsdu Udvar Budapest - Külső képKlikk Bistrobar - Gozsdu Udvar Budapest - BelsőKlikk Bistrobar - Gozsdu Udvar Budapest - Étlap/itallapKlikk Bistrobar - Gozsdu Udvar Budapest - Étlap/itallapKlikk Bistrobar - Gozsdu Udvar Budapest - Külső képKlikk Bistrobar - Gozsdu Udvar Budapest - Külső képKlikk Bistrobar - Gozsdu Udvar Budapest - Külső képKlikk Bistrobar - Gozsdu Udvar Budapest - Külső képKlikk Bistrobar - Gozsdu Udvar Budapest - Külső képKlikk Bistrobar - Gozsdu Udvar Budapest - Külső képKlikk Bistrobar - Gozsdu Udvar Budapest - Külső képKlikk Bistrobar - Gozsdu Udvar Budapest - Külső képKlikk Bistrobar - Gozsdu Udvar Budapest - Külső képKlikk Bistrobar - Gozsdu Udvar Budapest - Külső kép