KOLBice - Hold utca Budapest

Hajókázás a Balatonon
2024.10.13-ig
Danubius Hotel Marina Balatonfüred

KOLBice - Hold utca Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
2015. november 30.egyedül járt itt
A Kolbice trükkös "töltött sapkáival" először talán a pálinkafesztiválon találkoztam, aztán újra láttuk és kóstoltuk is sörfesztiválon, s remek sörkorcsolyának, kísérőnek bizonyult, legutóbb pedig a Dohány utcai Kolbice-ban ettem egyet.
KOLBice - Hold utca Budapest - Étel/italKOLBice - Hold utca Budapest - Étel/italKOLBice - Hold utca Budapest - EgyébKOLBice - Hold utca Budapest - BelsőKOLBice - Hold utca Budapest - BelsőKOLBice - Hold utca Budapest - BelsőKOLBice - Hold utca Budapest - BelsőKOLBice - Hold utca Budapest - BelsőKOLBice - Hold utca Budapest - Belső
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2447 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25797 feltöltött kép
2015. november 8.barátokkal járt itt
A KolbICE-ról, ha jól emlékszem, a 2012-es Dinig Guide Top100-as kiadványban olvastam először. Akkor friss volt az ötlet s még nem volt szinte minden sarkon egy KolbICE, nem is sikerült megkóstolni csak kb. egy évvel azután, hogy először olvastam róla. Az Egyetem rakparton megrendezett Főzdefeszten még az első órákban csaptam le rá, amikor nem kígyózott sor minden kajás előtt.
KOLBice - Hold utca Budapest - EgyébKOLBice - Hold utca Budapest - Étel/italKOLBice - Hold utca Budapest - Étel/ital