2,9

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Konyha23 - Allee Budapest vélemények

Gyenge 2024. április 22.egyedül járt itt
Semmi meglepetés, tudtam, már itthon tudtam, hogy ez milyen. . . egyetlen oka volt, hogy régen jártam erre, hát ki tudja, mi történt azóta. . . hátha. . . de semmi, vagy inkább rosszabb lett. Különben is egészen más a véleményed a világról meg mindenről, amikor éhes vagy, meg más dolog evés közben valakinek a szüleire gondolni, nem túl hálásan.
Átlagos 2023. október 19., kollégákkal járt itt
Meglepődtem, amikor olvastam, hogy az Allée már 2009-ben nyitott az egykori Budai Skála helyén a XI. kerületben, mintha csak "tegnap" lett volna. Így már érthető volt, hogy a nyitáskori állapothoz képest a legfelső szinten lévő étkező szigetet megújították, s azt kell mondjam, hogy ez nagyon ízlésesre sikerült.
Átlagos 2022. szeptember 10.egyedül járt itt
Ma este beszaladtam az Allee-be, hogy eszem valamit. Felmentem az emeletre, láttam, hogy állnak sorban itt is, ott is, itt meg nem. Hát tulajdonképpen nem akartam beköltözni ide, csak futólag jöttem enni, jó lesz ez. Rámentem a maradékra, mint egy rutinos kukázó. Ilyenkor már csak alig ez meg az van a konyha 23 ételpultjában.
Átlagos 2021. augusztus 30.egyedül járt itt
Az Allee bevásárlóközpontban nemrég kibővült az ételkínálat, az eredetileg egy helyre koncentrálódott gyorséttermek sora tovább nőtt, új teret foglalva el a második emeleten. Közéjük tartozik többek között a Konyha23 is, egy magyaros ajánlatokkal operáló részleg, jellemzőiben talán a főzelékfalók kínálatához tudnám hasonlítani.