Nem hiszed el, hogy ez tényleg egy gombóc

Kuckó Fagyizó - Erzsébet királyné útja BudapestKuckó Fagyizó - Erzsébet királyné útja Budapest a térképen

Átlagos 2018. májusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2018. június 3.
A 13. kerületi, szintén "Kuckó" névre hallgató, de "igazi" cukrászdához képest ez valóban csak egy kis kuckó, sőt egy kis lyuk, a vendégek számára pedig csak egy fagyipult, ami elé be lehet állni rendelni.
A legfőbb vonzerő a szó szerint, HATALMAS adag gombóc, szerintem olyan 12-15 dekás lehet, 3 normál gombócnak simán megfelel az adag, és mindössze 180 Ft. Ízekben 24 íz fér be 2 sorban a tárolóba, mák, tiramisu, csoki, vanília, fahéj, illetve sárkánygyümölcs, ami íz alapján beazonosíthatatlan, hogy mi lehet. Ne legyen kétségünk, ennyi pénzből nem lehet tisztességes alapanyagokból minőségi fagylaltot kihozni, de tény, hogy nem volt vadul műíze a fagylaltnak, mint pl. némelyik albánnál.

Helyileg forgalmas csomópontban Zuglóban, a Róna utca és az Erzsébet királyné útja sarkán, éppen a megállóban.
A pulthoz egyidőben 2 vásárló tud beállni, a többiek már a betonon sorakoznak fel. Így viszont bőven elegendő 1 fő alkalmazott, aki kiszolgál. A Kuckó előtt egyből a járda következik, így aki esetleg helyben szeretne fagyit enni és nem menet közben, az leül a fagyizó mellett közvetlenül lévő, "Mortalis" névre hallgató temetkezési vállalat betonlépcsőjének szélére, mint ottjártamkor is néhány munkásember.

Azon merengtem, van ebben valami morbid valóság, más léptékben ugyan, de úgy múlik el az emberi élet is, mint ahogy a fagyi elfogy a tölcsérből pár perc alatt, s ha nem eszed meg, akkor is elolvad.
Ételek / Italok:Átlagos
Hangulat:Gyenge
Ár / érték arány:Kiváló
Tisztaság:Átlagos
Kuckó Fagyizó - Erzsébet királyné útja Budapest - Külső kép

Kuckó Fagyizó - Erzsébet királyné útja további értékelései

2017.10.29egyedül
Egy szerdai napon tévedtem be ide mert fagylaltot akartam venni. Ez a közelbe esett. Betértem a hely kicsike nagyon. A kiszolgálás a kedves. A fagyi oriási adag és finom is. Nem mellesleg olcsón. Szerintem Gyálon a szőkőkútnál is ők vannak mert ugyanolyan finom és nagy a fagyi mint ott. Szeretem
2016.09.12egyedül
A Fagyikuckó előtt komoly sor áll, aminek oka elsősorban a nagy adag és az alacsony ár (160 ft egy gombóc). Jómagam őszibarack fagylaltot kértem, ami meglepően korrekt volt, őszibarackbefőttből készült, tejszínesen, de tény az, hogy nem éreztem benne azt a tolakodó őszibarackaromát, amit anno a...
Ensana Thermal Hévíz - Wellness élmények előfoglalással
Wellness élmények előfoglalással