fagyizó

2025.03.27-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürdő

Kuckó Fagyizó - Erzsébet királyné útja Budapest vélemények

Átlagos 2018. június 3.egyedül járt itt
A 13. kerületi, szintén "Kuckó" névre hallgató, de "igazi" cukrászdához képest ez valóban csak egy kis kuckó, sőt egy kis lyuk, a vendégek számára pedig csak egy fagyipult, ami elé be lehet állni rendelni. A legfőbb vonzerő a szó szerint, HATALMAS adag gombóc, szerintem olyan 12-15 dekás lehet, 3 normál gombócnak simán megfelel az adag, és mindössze 180 Ft.
Kuckó Fagyizó - Erzsébet királyné útja Budapest - Külső kép
Kiváló 2017. október 29.egyedül járt itt
Egy szerdai napon tévedtem be ide mert fagylaltot akartam venni. Ez a közelbe esett. Betértem a hely kicsike nagyon. A kiszolgálás a kedves. A fagyi oriási adag és finom is. Nem mellesleg olcsón. Szerintem Gyálon a szőkőkútnál is ők vannak mert ugyanolyan finom és nagy a fagyi mint ott. Szeretem
2016. szeptember 12.egyedül járt itt
A Fagyikuckó előtt komoly sor áll, aminek oka elsősorban a nagy adag és az alacsony ár (160 ft egy gombóc). Jómagam őszibarack fagylaltot kértem, ami meglepően korrekt volt, őszibarackbefőttből készült, tejszínesen, de tény az, hogy nem éreztem benne azt a tolakodó őszibarackaromát, amit anno a rendszerváltás idején beletettek a literes akkor még üvegekben s nem pillében árult őszibaracküdítőbe.
Kuckó Fagyizó - Erzsébet királyné útja Budapest - Külső kép