Küküllő Székely Kocsma Budapest

Küküllő Székely Kocsma BudapestKüküllő Székely Kocsma Budapest

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Sokoró Fogadó Sokorópátka

Küküllő Székely Kocsma Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. december 19., kollégákkal járt itt
Kisebb csapattal tértünk be így december derekán, amolyan év végi munkahelyi bulinak álcázott sörözés. Először jártam itt, de biztos, hogy nem utoljára. Remek hangulat kerekedett, az idő kicsit túl gyorsan elrepült. . . A székelytál finom, a sör szintén, a pincér szinte azonnal az asztalnál volt, amikor a poharunkból ki kellett szorítani a levegőt!
Kiváló 2016. augusztus 22.a párjával járt itt
Bevallom őszintén, abszolút elfogult vagyok a székelyekkel szemben. Ami persze nem jelenti azt, hogy ne látnám egyes hiányosságaikat, de azt viszont igen, hogy ha valami autentikus székely, az már nálam egy hatalmas szimpátiapontot jelent.
Küküllő Székely Kocsma Budapest - Étlap/itallapKüküllő Székely Kocsma Budapest - Étel/italKüküllő Székely Kocsma Budapest - BelsőKüküllő Székely Kocsma Budapest - BelsőKüküllő Székely Kocsma Budapest - BelsőKüküllő Székely Kocsma Budapest - BelsőKüküllő Székely Kocsma Budapest - Étlap/itallapKüküllő Székely Kocsma Budapest - BelsőKüküllő Székely Kocsma Budapest - BelsőKüküllő Székely Kocsma Budapest - BelsőKüküllő Székely Kocsma Budapest - EgyébKüküllő Székely Kocsma Budapest - EgyébKüküllő Székely Kocsma Budapest - EgyébKüküllő Székely Kocsma Budapest - Étlap/itallapKüküllő Székely Kocsma Budapest - Étel/ital