La Delizia - Jókai utca Budapest

Ensana Thermal Hévíz - Pünkösd
Ensana Thermal Hévíz

La Delizia - Jókai utca Budapest vélemények

Kiváló 2019. március 1.egyedül járt itt
Többször jártam ebben a cukrászdában. A friss, kézzel sütött sütemények illata fogad, ahogy belép az ember. A megrendelt tételeket a galéria tündéri kis helységében lehet egy jó beszélgetés közben elfogyasztani. Finomak a sütemények, kávé és még friss mentás vizet is kapsz mellé. Tiszta, hívogató a helység, udvarias a kiszolgálás.
Kiváló 2016. december 5. járt itt
Ez egy kellemes belső dizájnnal operáló, francia hangulatú családi kekszmanufaktúra, ahol természetes alapanyagból finom házi kekszeket, isteni macaronokat ettem a reggeli kávémhoz. A házi szörp és a fagyi is zseniális náluk, a tortákról már nem is beszélve.
Kiváló 2016. május 20.barátokkal járt itt
Kellemes hangulat, fantasztikus ízek, kedves, udvarias kiszolgálás. Ez jellemzi leginkább ezt az apró kis cukrászdát. Nagyon finom a fagyi, a kávé és a vajjal készült apró sütemények felejthetetlenek. Muszáj újra és újra visszatérni és megkóstolni. Ma is voltam és rövid időn belül újra megyek, mert még sok finomságot nem kóstoltam meg.
Kiváló 2015. augusztus 27.egyedül járt itt
Az Indigó Indiai Étterem mellett található ez a kedves kis üzlet, ahol csupa finom, de egészséges édességet lehet kapni. Legnagyobb mennyiségben kézműves kekszeket árusítanak, de van macaron, fagyi, kuglóf és pohárkrémek is. A kekszeket ízléses átlátszó hengerekben lehet megnézegetni a bejárat melletti polcokon, mindegyik összetevői feliratozva vannak, így könnyen ki lehet választani, melyiket szeretnénk.
La Delizia - Jókai utca Budapest - Étel/italLa Delizia - Jókai utca Budapest - Étel/italLa Delizia - Jókai utca Budapest - Étel/italLa Delizia - Jókai utca Budapest - Étel/italLa Delizia - Jókai utca Budapest - Étel/italLa Delizia - Jókai utca Budapest - Étel/italLa Delizia - Jókai utca Budapest - Külső képLa Delizia - Jókai utca Budapest - Külső képLa Delizia - Jókai utca Budapest - Külső képLa Delizia - Jókai utca Budapest - Belső