La Donuteria - Donuts & Coffee Budapest

2021.12.23-ig
Faházas Villapark Ráckeve
25.800 Ft / 2 fő / éj-től ellátás nélkül

La Donuteria - Donuts & Coffee Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 236 városban járt márFelfedező - 2378 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 67467 feltöltött kép
Kiváló 2021. szeptember 14.egyedül járt itt
A La Donuteria egy nemzetközi franchise-lánc, akik fánkokban utaznak. A Ráday utca elején lévő üzletükben a pandémia idején jártam, ezért akkor csak elvitelre lehetett vásárolni. Ugyanakkor a cukrászda már úgy került kialakításra, hogy a nyitást követően helyben is vonzó, barátságos, fiatalos körülmények között lehessen helyben is fánkozni, plusz egy kis terasszal is rendelkeznek.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
3Ár / érték arány
5Tisztaság
Itt fényképeztem:
La Donuteria - Donuts & Coffee Budapest - EgyébLa Donuteria - Donuts & Coffee Budapest - EgyébLa Donuteria - Donuts & Coffee Budapest - EgyébLa Donuteria - Donuts & Coffee Budapest - EgyébLa Donuteria - Donuts & Coffee Budapest - EgyébLa Donuteria - Donuts & Coffee Budapest - EgyébLa Donuteria - Donuts & Coffee Budapest - EgyébLa Donuteria - Donuts & Coffee Budapest - EgyébLa Donuteria - Donuts & Coffee Budapest - EgyébLa Donuteria - Donuts & Coffee Budapest - Egyéb
Még több kép (7 db) >>