wellnessguru: Egy hely, ahol nem fogsz csalódni :-) - La-Guna Étterem & Mori Sushi Budapest

La-Guna Étterem & Mori Sushi Budapest értékelése

Egy hely, ahol nem fogsz csalódni :-)

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 29. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Már többször voltunk náluk! Mindig visszatérünk ha biztosra akarunk menni! Náluk tartottuk az esküvőnket is még 2011-ben, azóta lelkes fogyasztóik vagyunk! Rendeltünk is tőlük már többször ételt, amivel semmi gond nem volt de természetesen a helyszínen a tálalás is nagyon sokat hozzátesz az ételhez! Dobozból nem az igazi! Az étterem érdekessége hogy a hártó részben a sarokban van egy komplett kis oázis vizinövényekkel. A lényeg hogy az ételek frissek és szépen vannak tálalva! Eddig mindig minden a megfelelő hőmérsékleten érkezett! Tehát a hideg gyümölcsleves valóban nem langyos a frissensült pedig valóban friss és nem melegen tartott! Ja a krumplipüré tényleg krumpliból van! Nem porból! :-)

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni wellnessguru felhasználót?    Igen

La-Guna Étterem & Mori Sushi Budapest
1215 Budapest
Bajcsy-Zsilinszky út 47.

2019. január 20.
Nagyon jó ételek figyelmes kiszolgálás, hangulatos hely kedvező ár érték arány. Általában van parkoló hely. (ingyenes..... még)