La-Guna Étterem & Mori Sushi Budapest
1215 Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út 47.

La-Guna Étterem & Mori Sushi Budapest a térképen

La-Guna Étterem & Mori Sushi Budapest értékelése:

étterem, sushi bár
japán, nemzetközi
hitelkártya elfogadás, kisgyermekes családokat szívesen fogad, akadálymentes, étel elvitelre, gyerekmenü ...
Visa, EC/MC, Amex

La-Guna Étterem & Mori Sushi Budapest képei

La-Guna Étterem & Mori Sushi Budapest vélemények

Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. január 20.
Nagyon jó ételek figyelmes kiszolgálás, hangulatos hely kedvező ár érték arány. Általában van parkoló hely. (ingyenes..... még)

2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. december 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étteremhét keretein belül próbáltuk ki az éttermet. Kívülről egy átlagos családi háznak tűnik, nem sejtené senki, hogy milyen elegáns kis hely. A belső dizájn nekem nagyon tetszett, a natúr föld színek és a faanyag dominál, ami nagyon otthonossá teszi az éttermet. A kiszolgálás elsőrangú, a pincérek hihetetlen profizmussal szolgálták fel a vacsorát.
Kôszeg
Gyöngyös

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 13.
Csepel kertvárosi részén évek óta működő étterem, amely a kezdetekben egy "normál" magyaros és nemzetközi ételeket kínáló étterem volt, majd pár évvel ezelőtt stílust váltottak, és Ázsia felé vették az irányt. A berendezés nekem nagyon tetszett, a bejáratnál egy Nat szobra fogadott lila virágfallal körbevéve, s bent is láttunk hasonló stílusú szobrokat, valószínűleg Burmából vagy Thaiföldről származnak.

2015. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. április 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az etterem lancfuresszel vagja maga alatt a fat! Kiszallitas egy hete: egy adag etelhez csak egyetlen pici tasak szojaszosz jar. Ez nagyon keves. Epp csak ossze lehet kenni vele a talka aljat. Ha kersz meg az felaras. Ezt a velem kommunikalo ferfihang kevesbe udvarias stilusban kozolte. Mikor megjott a rendelesem (az etel meg mindig finom) nem kaptam palcikat.

2015. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 17.
Sokszor csak házhoz szállítást kértünk,mint szigetszentmiklósiak. Budapestről csak tőlük tudunk sushit rendelni,de sosem csalódtunk. Egyszer arra jártunk,így úgy gondoltuk, hogy személyesen is betérünk. Nem volt csalódás. Sőt! Maga az étterem is nagyon hangulatos, a pincérek kedvesek,udvariasak. És az ételek!

2014. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szeretjük ezt a helyet! Elegáns, csupa különleges étel az étlapon, mégis megfizethető. A pincérek nagyon udvariasak, kedvesek, jó fejek, de nem tolakodóak. Az adagok nagyok, mi mindig elcsomagoltatjuk a negyedét. Nem vagyok nagy sushis, de a lazacos az nagyon finom. Egy baja van, hogy eldugott helyet van, mi is csak azért ismerjük mert csepeliek vagyunk.

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már többször voltunk náluk! Mindig visszatérünk ha biztosra akarunk menni! Náluk tartottuk az esküvőnket is még 2011-ben, azóta lelkes fogyasztóik vagyunk! Rendeltünk is tőlük már többször ételt, amivel semmi gond nem volt de természetesen a helyszínen a tálalás is nagyon sokat hozzátesz az ételhez! Dobozból nem az igazi!

Rigodon TOP étteremértékelő
2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
Remek étterem Csepel egyik csendes utcájában. Néhány éve volt valami váltás, lecserélték a személyzetet, azóta jobb lett, nőtt a kiszolgálás színvonala. Az ételeket kibővítették japán sushi konyhával, amit volt alkalmam kipróbálni, igen ízletes és a látvány sem utolsó. Az árak is elfogadhatók, a hátsó rész pedig tele van vízi növényekkel és egy kis tavacskával ami nagyon feldobja a látványvilágot.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Párisi Udvar Hotel Budapest
3 nap/2 éjszaka 25.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ásványvíz bekészítéssel, Spa részleg és fitneszterem használattal, korai bejelentkezéssel és késői kijelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.28. - 2021.03.31.
Tó Wellness Hotel
Bánk
2 nap/1 éjszaka 18.003,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszószoba használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.10.26.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2 nap/1 éjszaka 7.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.09.22. - 2020.12.30.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
2 nap/1 éjszaka 18.900 - 19.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.09.22. - 2020.12.21.
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 16.110 - 20.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, üdvözlő itallal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.23. - 2020.12.23.
Hotel Benczúr
2 nap/1 éjszaka 8.412 - 70.096,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, ellátás nélkül, WIFI-vel
2020.09.22. - 2021.10.31.
Ezüstfenyő Üdülő
3 nap/2 éjszaka 9.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.09.22. - 2020.11.22.
La Prima Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.395,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátás, fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.22. - 2021.09.22.

Szállodák Budapesten és környékén
City Hotel Unió  Budapest
Thermal Hotel Visegrád Budapest
Libra Hotel Budapest
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Legjobb ár (min. 2 éj)
Adventi kikapcsolódás (min. 3 éj)

La-Guna Étterem & Mori Sushi BudapestX