Lajos Király Étterem Budapest

Örökifjak 62+
Thermal Hotel Visegrád

Lajos Király Étterem Budapest vélemények

2019. június 5.családjával járt itt
Hét végi ebédre ültünk be a családdal, egy ismerős ajánlására. Az étterem kialakítása barátságos, világos, a hely könnyen megközelíthető és van parkoló hely is a szomszéd utcákban. Asztalt foglaltunk teleonon, biztos ami biztos. Belépéskor fura volt, hogy a pincér nem kísért az asztalhoz csak az ajtóból oda mutatott hogy az lesz az.
Kiváló 2019. február 25.gyerekekkel járt itt
Ugyan már számtalanszor jártunk itt - kint és bent egyaránt - mégis csak most írok egy dícsérő értékelést. A felújítás óta először vagyunk itt és szembeötlő előnyöket vesz észre az ember. A mosdókban a csészén forgó-fóliás higiénia-megoldás, szépen kialakított burkolómunkák.
Lajos Király Étterem Budapest - Étel/italLajos Király Étterem Budapest - BelsőLajos Király Étterem Budapest - BelsőLajos Király Étterem Budapest - BelsőLajos Király Étterem Budapest - BelsőLajos Király Étterem Budapest - Étel/italLajos Király Étterem Budapest - Étel/italLajos Király Étterem Budapest - Étel/italLajos Király Étterem Budapest - Étel/italLajos Király Étterem Budapest - Étel/italLajos Király Étterem Budapest - Étel/italLajos Király Étterem Budapest - Étel/italLajos Király Étterem Budapest - Étel/italLajos Király Étterem Budapest - Étel/italLajos Király Étterem Budapest - Külső kép