DEndre: Újabb jó hely a Hold utcai vásárcsarnokban - Lakatos Műhely - Belvárosi Piac Budapest

Lakatos Műhely - Belvárosi Piac Budapest értékelése

Újabb jó hely a Hold utcai vásárcsarnokban

2016. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. június 6. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Lakatos Műhelybe sikerült a nyitás előtt eljutni, olvastam valahol, hogy még valaki készül egy jó helyet nyitni Hold utcai vásárcsarnokban, s gondoltam, hadd nézzük meg. Nos, ezúttal sem csalódtunk, a kiszolgálás kedves, a szódát fel sem számolták (akadnak helyek, ahol egy liter szódára 1000 forintot vagy annál is többet kérnek).
Ettünk egy zöldfűszeres kolbászt, adtak mellé remek köretet is, meg kenyeret, így volt 1100 forint az étel. A mediterrán rakott kel komoly adag volt, jóbarátom szeretett volna hozzá tejfelt, de nem kapott.
Kétféle fehérbort tartanak, Juhász Tibi (Pastor pince) olaszrizlingjét és Vesztergombi Ferenc Királyleánykáját, ezeknek eléggé megkérik az árát, az első 490, a második 390 ft.
Összességében jó hely a Lakatos, szerettük itt lenni.

Ételek / Italok:
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat:

Szeretnéd követni DEndre felhasználót?    Igen

1054 Budapest
Hold u. 13.

2020. február 13.
A Hold utcai gasztro helyek közül a napokban a híres stylist étterme került sorra. Naponta pár változó főétel kapható egy leves, egy főzelék, egy deszert. A mediterrán rakott kelt választottam, ami fantasztikusan jól sikerül, ilyen jóízű rakott kelt talán még sohasem ettem, az adag nagysága is...

2019. március 21.
Nagyon ötletes a hely elnevezése, figyelem felkeltő. Mert vajon mit keres a piaci kajáldák között egy „lakatos műhely”? Nagyon is ott a helye, mert - a névadó - Lakatos Márk étkezdéje jól sikerült. Ízletes paprikás kolbász, ropogós békebeli kenyér, érdekes saláták. Nekem egyedül a...