Lakatos Műhely - Belvárosi Piac Budapest

4,6
étterem, bár, gastropub
Lakatos Műhely - Belvárosi Piac Budapest
Lakatos Műhely - Belvárosi Piac BudapestLakatos Műhely - Belvárosi Piac Budapest

Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
2024.06.20-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Lakatos Műhely - Belvárosi Piac Budapest vélemények

Kiváló 2020. február 13.egyedül járt itt
A Hold utcai gasztro helyek közül a napokban a híres stylist étterme került sorra. Naponta pár változó főétel kapható egy leves, egy főzelék, egy deszert. A mediterrán rakott kelt választottam, ami fantasztikusan jól sikerül, ilyen jóízű rakott kelt talán még sohasem ettem, az adag nagysága is megfelelő.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 31 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 356 feltöltött kép
Kiváló 2019. március 21.a párjával járt itt
Nagyon ötletes a hely elnevezése, figyelem felkeltő. Mert vajon mit keres a piaci kajáldák között egy „lakatos műhely”? Nagyon is ott a helye, mert - a névadó - Lakatos Márk étkezdéje jól sikerült. Ízletes paprikás kolbász, ropogós békebeli kenyér, érdekes saláták. Nekem egyedül a saláta, nem volt 5 pontos, mert lencse is volt benne és az nem a kedvencem.
Lakatos Műhely - Belvárosi Piac Budapest - Étel/italLakatos Műhely - Belvárosi Piac Budapest - Étel/italLakatos Műhely - Belvárosi Piac Budapest - Belső
Kiváló 2017. április 2., kollégákkal járt itt
Lakatos Márk "celeb" stylist is nyitott egy kifőzdét a Hold utcai piac galériaszintjén. Talán ez is növeli a reklámértéket, hogy önmagáról nevezte el a helyet. A koncepció tiszta, az étlap rövid.
Lakatos Műhely - Belvárosi Piac Budapest - BelsőLakatos Műhely - Belvárosi Piac Budapest - BelsőLakatos Műhely - Belvárosi Piac Budapest - BelsőLakatos Műhely - Belvárosi Piac Budapest - Étel/italLakatos Műhely - Belvárosi Piac Budapest - Étel/italLakatos Műhely - Belvárosi Piac Budapest - Étel/ital
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2438 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25593 feltöltött kép
2016. június 6.barátokkal járt itt
A Lakatos Műhelybe sikerült a nyitás előtt eljutni, olvastam valahol, hogy még valaki készül egy jó helyet nyitni Hold utcai vásárcsarnokban, s gondoltam, hadd nézzük meg. Nos, ezúttal sem csalódtunk, a kiszolgálás kedves, a szódát fel sem számolták (akadnak helyek, ahol egy liter szódára 1000 forintot vagy annál is többet kérnek).
Lakatos Műhely - Belvárosi Piac Budapest - BelsőLakatos Műhely - Belvárosi Piac Budapest - Étel/italLakatos Műhely - Belvárosi Piac Budapest - EgyébLakatos Műhely - Belvárosi Piac Budapest - Étel/italLakatos Műhely - Belvárosi Piac Budapest - Belső