kition: Isteni mediterrán rakott kel - Lakatos Műhely - Belvárosi Piac Budapest

Lakatos Műhely - Belvárosi Piac Budapest értékelése

Isteni mediterrán rakott kel

2020. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. február 13. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Hold utcai gasztro helyek közül a napokban a híres stylist étterme került sorra. Naponta pár változó főétel kapható egy leves, egy főzelék, egy deszert. A mediterrán rakott kelt választottam, ami fantasztikusan jól sikerül, ilyen jóízű rakott kelt talán még sohasem ettem, az adag nagysága is megfelelő. Az ételek tálalása is nagyon ízléses, látszik, hogy a jó megjelenésre sokat ad az étterem. Az aznapi desszert madártej volt, ami szintén remek élményt nyújtott, itt a 700 Ft-os árért kicsit nagyobb adagot is elbírtam volna. Összességében jó kis hely, a négy és öt pont határán van, az egyedi gasztro élmény billentette felfelé a mérleg nyelvét.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás:
Hangulat:

Szeretnéd követni kition felhasználót?    Igen

1054 Budapest
Hold u. 13.

2019. március 21.
Nagyon ötletes a hely elnevezése, figyelem felkeltő. Mert vajon mit keres a piaci kajáldák között egy „lakatos műhely”? Nagyon is ott a helye, mert - a névadó - Lakatos Márk étkezdéje jól sikerült. Ízletes paprikás kolbász, ropogós békebeli kenyér, érdekes saláták. Nekem egyedül a...