Így is ismerheted: P&P Pékáru - Örs Vezér tere

Hotel Yacht Siófok - Pünkösd
Hotel Yacht Siófok
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell a legjobb áron
Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?

Látványpékség - Örs Vezér tere Budapest vélemények

Szörnyű 2019. május 28.egyedül járt itt
Nem az érkezési sorrendet veszik figyelembe, hanem szimpátia alapján szolgálnak ki. Megkérdezhetnék, hogy ki következik, mert több kiszolgáló ablak is van. Mikor már az utánam jött harmadik személyt szolgálták ki, szóvá tettem, hogy előbb itt voltam, rám sem hederített.
Utoljára voltam itt és terjeszteni fogom a fent írtakat.
Átlagos 2019. március 22.egyedül járt itt
Akkor szoktam itt vásárolni, ha a metróból kijövet, késő délután csak néhány zsemle kell.
Zsemle, kenyér mindig kapható. Több féle pogácsa, édes aprósütemény is van, elfogadható minőségben és árban.
Átlagos 2017. július 28.egyedül járt itt
Az Utazás Kiállításra tartottam, az Örs vezér téren haladtam át a buszmegálló felé, és itt álltam meg egy gyors reggelire. Egyszerű kis büfé, amolyan tipikus buszpályaudvaros, de elég széles választékkal, és a pályaudvaroktól eltérően kedvező, olcsó árakkal. Vannak kimért és darabra árusított sós és édes péksütemények is, alapvetően ez a fő profil.
Látványpékség - Örs Vezér tere Budapest - Külső képLátványpékség - Örs Vezér tere Budapest - Étel/italLátványpékség - Örs Vezér tere Budapest - Étel/italLátványpékség - Örs Vezér tere Budapest - Külső kép