A Legvidámabb Barakk Budapest

Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

A Legvidámabb Barakk Budapest vélemények

Szörnyű 2024. április 1.gyerekekkel járt itt
Beültünk a családdal ebédelni, kellemes helynek tűnt, hangulatos kis étterem feeling. Kérdeztük, hogy a fatányéroson milyen allergének vannak, a nejem tej, tojás érzékeny. Mondta is a pincér, hogy max a tojás, akkor azt külön hozza ki. Rendben, nejem még egyszer megkérdezte, hogy biztos nincs semmi öntet, tejföl a tetején?
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 701 városban járt márFelfedező - 2269 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43842 feltöltött kép
Átlagos 2022. december 5.egyedül járt itt
Most már végiggondolom, hogy hogyan is kerültem ide. Mert nem ide készültem. Valami olyan terv volt még reggel, hogy a Fat Mamában eszem a Kazinczyban, talán még nem is próbáltam soha, és elkövettem azt a bakit, hogy a Csányi utcán mentem a Klauzár tér, majd Kazinczy felé. Na, de ember tervez, Isten meg. . .
A Legvidámabb Barakk Budapest - Külső képA Legvidámabb Barakk Budapest - MosdóA Legvidámabb Barakk Budapest - MosdóA Legvidámabb Barakk Budapest - MosdóA Legvidámabb Barakk Budapest - Étel/italA Legvidámabb Barakk Budapest - EgyébA Legvidámabb Barakk Budapest - BelsőA Legvidámabb Barakk Budapest - BelsőA Legvidámabb Barakk Budapest - EgyébA Legvidámabb Barakk Budapest - EgyébA Legvidámabb Barakk Budapest - Belső
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
Átlagos 2020. október 9.egyedül járt itt
Külföldi turistákra specializálódott étterem a bulinegyedben, a Wesselényi és a Kazinczy utcák találkozásánál, saroképületben. Korábban is egy hasonszőrű étterem működött itt, valami más néven, de nem jegyeztem meg, akkor és most sem tűnt annyira érdekfeszítőnek.
A Legvidámabb Barakk Budapest - Külső képA Legvidámabb Barakk Budapest - BelsőA Legvidámabb Barakk Budapest - BelsőA Legvidámabb Barakk Budapest - Étlap/itallapA Legvidámabb Barakk Budapest - Étlap/itallapA Legvidámabb Barakk Budapest - Étel/italA Legvidámabb Barakk Budapest - Étel/italA Legvidámabb Barakk Budapest - BelsőA Legvidámabb Barakk Budapest - BelsőA Legvidámabb Barakk Budapest - BelsőA Legvidámabb Barakk Budapest - Étel/italA Legvidámabb Barakk Budapest - Étel/italA Legvidámabb Barakk Budapest - Étlap/itallapA Legvidámabb Barakk Budapest - BelsőA Legvidámabb Barakk Budapest - Külső kép