Sushit a második étlapról

Leroy Bistro - MOM Park BudapestLeroy Bistro - MOM Park Budapest a térképen

2021. júniusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2021. december 25.
A Leroy Bisztró - étteremlánc nagyobb budapesti plázákban működtet vendéglátó egységeket. A Westendben, Mammutban, Allée-ban, és a jelenleg értékelt MOM Parkban is. Nagy alapterületen, modern, fiatalos, kozmopolita miliőt mutatnak, az étlapnak pedig az a jellegzetessége, hogy náluk voltaképpen 2 étlap van, egy "hagyományos" magyar és klasszikus nemzetközi fogásokkal, míg a másik a sushi étlap.
A MOM Park üzlethézban lévő éttermük az utcaszinten kapott helyet és meg lehet közelíteni kintről, az utcáról, valamint bentről, a pláza felől is. Elég nagy a teraszuk is, teljesen jól szeparált, nem az asztalok között kell a járókelőknek elmenniük. A benti részben többféle asztaltípus van, szintén több méretben, akár nagyobb társaságokat is le tudnak ültetni. Bár amúgy nem a kedvenc helyem, de ezúttal a bárszékes helyet választottam, mivel ez a maga nemében nagyon kényelmes volt és innen jól rá lehetett látni szinte az egész beltérre.
Bevallom, én célzottan a sushi étlapról választottam, egyrészt avokádó tekercset lazacba göngyölve, avokádóval (4 db/1690 Ft), illetve ropogós csirke tekercseket (4 db/1.490 Ft). A sushi tekercsek mellé járt némi friss zöld saláta, viszont a gyömbér nagyon kevés volt hozzá. A Kikkoman szójaszószból üveggel adtak, így azt tetszés szerint lehetett adagolni.
Az italok túlárazottak, egy kis üveges 2,5 dl-es Cola 650 Ft. Minderre még +13% kötelező szervizdíj rakódik.
A kiszolgálás elég gyors volt, a személyzet kedves, barátságos. Elég flottul pörög itt minden.
Pozitívum, hogy saját mosdójuk van, a vendégeknek nem a pláza közös mellékhelyiségét kell használniuk.
A normál étlap elég hosszú, benne elég sok könnyedebb étellel, salátákat, tésztákat, a húsok között a legtöbb csirke mellett vörös tonhalat , kacsát, lazacot is. A főételek 3000-5000 Ft között alakulnak jellemzően.
7.30-12.00 óra között lehet reggelizni, ebédidőben 2 fogásos menüt kínálnak hétköznaponként 2270 Ft-ért.
Összességében egy kellemes, jó hangulatú hely, ahová munkatársakkal, üzleti partnerrel is simán be lehet ülni, de családoknak is megfelelő.
Leroy Bistro - MOM Park Budapest - BelsőLeroy Bistro - MOM Park Budapest - Külső képLeroy Bistro - MOM Park Budapest - Étlap/itallapLeroy Bistro - MOM Park Budapest - Étlap/itallapLeroy Bistro - MOM Park Budapest - Étlap/itallapLeroy Bistro - MOM Park Budapest - BelsőLeroy Bistro - MOM Park Budapest - MosdóLeroy Bistro - MOM Park Budapest - Étel/italLeroy Bistro - MOM Park Budapest - Étel/italLeroy Bistro - MOM Park Budapest - Étel/italLeroy Bistro - MOM Park Budapest - Étel/italLeroy Bistro - MOM Park Budapest - Étel/italLeroy Bistro - MOM Park Budapest - Étel/italLeroy Bistro - MOM Park Budapest - BelsőLeroy Bistro - MOM Park Budapest - BelsőLeroy Bistro - MOM Park Budapest - BelsőLeroy Bistro - MOM Park Budapest - Külső képLeroy Bistro - MOM Park Budapest - Külső képLeroy Bistro - MOM Park Budapest - Étlap/itallapLeroy Bistro - MOM Park Budapest - Étlap/itallapLeroy Bistro - MOM Park Budapest - BelsőLeroy Bistro - MOM Park Budapest - Étlap/itallap

Leroy Bistro - MOM Park további értékelései

2015.01.16gyerekekkel
Eddig szerettem idejárni, de mindig az első benyomás a legerősebb.Egy üres asztalhoz ültünk le, ami koszos volt. Az étterem nem volt annyira zsúfolt hogy ez megengedhető legyen. Valóban, mint már más is írta, indokulatlanul sokat kellett várni a pincérre. Fajitast, borjú bécsit, és töltött...
2014.05.23üzleti partnerrel
Alapjában szeretem a helyet, de nem egyenletes színvonalú a hely. Vannak nagyon kedves, de nagyon kedvetlen felszolgálók is. Néha semmi oka, de mégis sokat kell várni az ételre, a számlára. Az ételek sem egyöntetűen jók, de ettem már itt istenieket is. Ha az ember ráér és nem bosszankodós típus,...
2014.05.16kollégákkal
Egy improvizált megbeszéléshez keretünk valami helyet, csendes de még is a „Budai központban” megtaláltuk. Kellemes és hangulatos, hely és már 0830 meglehetősen sok ember van. Kezdetben reggeliztünk ami friss pékárút és ízletes sonkából állt, mind ezt zöld tea kíséretében. Azután már...
Hotel Piroska Bük, Bükfürd? - Két éjszakás ajánlat
Két éjszakás ajánlat
2026.04.23-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürd?
Ensana Thermal Hévíz - Wellness élmények előfoglalással
Wellness élmények előfoglalással