Leroy Bistro - MOM Park Budapest

Hotel Wellamarin Zamárdi - Napi árak
2024.12.30-ig
Hotel Wellamarin Zamárdi

Leroy Bistro - MOM Park Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2499 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
2021. december 25.egyedül járt itt
A Leroy Bisztró - étteremlánc nagyobb budapesti plázákban működtet vendéglátó egységeket. A Westendben, Mammutban, Allée-ban, és a jelenleg értékelt MOM Parkban is. Nagy alapterületen, modern, fiatalos, kozmopolita miliőt mutatnak, az étlapnak pedig az a jellegzetessége, hogy náluk voltaképpen 2 étlap van, egy "hagyományos" magyar és klasszikus nemzetközi fogásokkal, míg a másik a sushi étlap.
Leroy Bistro - MOM Park Budapest - BelsőLeroy Bistro - MOM Park Budapest - Étel/italLeroy Bistro - MOM Park Budapest - Étel/italLeroy Bistro - MOM Park Budapest - Étel/italLeroy Bistro - MOM Park Budapest - Étel/italLeroy Bistro - MOM Park Budapest - Étel/italLeroy Bistro - MOM Park Budapest - Étel/italLeroy Bistro - MOM Park Budapest - BelsőLeroy Bistro - MOM Park Budapest - BelsőLeroy Bistro - MOM Park Budapest - BelsőLeroy Bistro - MOM Park Budapest - MosdóLeroy Bistro - MOM Park Budapest - BelsőLeroy Bistro - MOM Park Budapest - Étlap/itallapLeroy Bistro - MOM Park Budapest - Étlap/itallapLeroy Bistro - MOM Park Budapest - Étlap/itallapLeroy Bistro - MOM Park Budapest - Külső képLeroy Bistro - MOM Park Budapest - Külső képLeroy Bistro - MOM Park Budapest - Étlap/itallapLeroy Bistro - MOM Park Budapest - Étlap/itallapLeroy Bistro - MOM Park Budapest - BelsőLeroy Bistro - MOM Park Budapest - Étlap/itallapLeroy Bistro - MOM Park Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelő
Átlagos 2015. január 16.gyerekekkel járt itt
Eddig szerettem idejárni, de mindig az első benyomás a legerősebb. Egy üres asztalhoz ültünk le, ami koszos volt. Az étterem nem volt annyira zsúfolt hogy ez megengedhető legyen. Valóban, mint már más is írta, indokulatlanul sokat kellett várni a pincérre. Fajitast, borjú bécsit, és töltött csirkemellet rendeltünk.
2014. május 23., üzleti partnerrel járt itt
Alapjában szeretem a helyet, de nem egyenletes színvonalú a hely. Vannak nagyon kedves, de nagyon kedvetlen felszolgálók is. Néha semmi oka, de mégis sokat kell várni az ételre, a számlára. Az ételek sem egyöntetűen jók, de ettem már itt istenieket is. Ha az ember ráér és nem bosszankodós típus, akkor megéri kipróbálni.
2014. május 16., kollégákkal járt itt
Egy improvizált megbeszéléshez keretünk valami helyet, csendes de még is a „Budai központban” megtaláltuk. Kellemes és hangulatos, hely és már 0830 meglehetősen sok ember van. Kezdetben reggeliztünk ami friss pékárút és ízletes sonkából állt, mind ezt zöld tea kíséretében.