Lettuce-Bar Budapest

2025.12.29-ig
Hotel Karos Spa Zalakaros

Lettuce-Bar Budapest vélemények

2021. december 25., kollégákkal járt itt
Újabb keletű, idei nyitású salátázó a belvárosban, a CEU és a Bazilika szomszédságában. Korábban is működött itt valami kifőzde-étkezde, pontosan nem tudom már visszaidézni az emlékeket. Alapvetően 2 féle ételt kínálnak: szendvicset és salátát. Mindkettő hasonló koncepció szerint működik, azaz van egy alap, amihez/amire lehet válogatni a feltéteket, összetevőket.
Lettuce-Bar Budapest - EgyébLettuce-Bar Budapest - EgyébLettuce-Bar Budapest - EgyébLettuce-Bar Budapest - EgyébLettuce-Bar Budapest - EgyébLettuce-Bar Budapest - EgyébLettuce-Bar Budapest - EgyébLettuce-Bar Budapest - EgyébLettuce-Bar Budapest - EgyébLettuce-Bar Budapest - EgyébLettuce-Bar Budapest - EgyébLettuce-Bar Budapest - EgyébLettuce-Bar Budapest - EgyébLettuce-Bar Budapest - EgyébLettuce-Bar Budapest - EgyébLettuce-Bar Budapest - Egyéb