Csak elvitelre!

Levendula Kézműves Fagylaltozó - Hollán Ernő utca BudapestLevendula Kézműves Fagylaltozó - Hollán Ernő utca Budapest a térképen

Átlagos 2018. februárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2018. március 11.
A csöppnyi boltocska neve ugyan fagylaltozó, de így télvíz idején cukrászdaként működik. Specialitása, hogy "mindenmentes". Vegán glutén- és cukormentes forrócsoki és brownie szerepelt egy bónuszos cég ajánlatában, amit itt lehetett beváltani. Nem egy szokványos ebéd, de sok mászkálni valóm volt egyik nap, úgy terveztem, félidőben beülök, kicsit kifújom magam, aztán megyek tovább. A "menü" összetételéből következik, hogy az nem séta közbeni fogyasztásra való, még akkor sem, ha nincs csomagokkal felpakolva az ember.

A berendezés nagyon bájos, a kb. 1x3 lépés nagyságú helyiségben egyetlen asztalka van 1 székkel. Alighanem dekorációs célt szolgál, de én voltam olyan szentségtörő (és olyan fáradt), hogy leültem. Nagykabátban persze. Táskámat és csomagjaimat ízlésesen elhelyeztem a lábam alatt, a földön.

A forrócsoki ha nem is cukortól, hanem valami pótszertől, de rettentően édes volt, a felénél többet nem is tudtam legyűrni. Csiliset kértem, ezt vagy nem hallotta a hölgy, vagy nagyon spórolt vele, mert még az utóízén sem éreztem a fűszert. Brownie nem volt, kérhettem helyette bármit a pultból. Kicsit ingadoztam a gesztenyés pite és a túrógombóc torta között, végül az utóbbit választottam, ami nagyon finom volt. Csöppet sem bántam, hogy nincs brownie, csak utólag derültem, mikor a bónuszosok véleményeit olvasva kiderült, hogy szinte mindnyájan úgy jártak, hogy "akkor éppen" nem volt ez a sütemény. Korrektebb lenne, ha tetszés szerinti süteményre bocsátanának ki bónuszt. Egyrészt, mert úgyis az a vége, hogy mindenki azt eszik, amit tud, másrészt, mert mindenből 850 Ft egy szelet. Ami erősen túlárazott egy ilyen jellegű "kiszolgálóhelyen".
Ha csak süteményre adnának kedvezményt, szívesen megkóstolnék még egy-kettőt.
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Gyenge
Ár / érték arány:Gyenge
Levendula Kézműves Fagylaltozó - Hollán Ernő utca Budapest - Külső képLevendula Kézműves Fagylaltozó - Hollán Ernő utca Budapest - Étel/ital

Levendula Kézműves Fagylaltozó - Hollán Ernő utca további értékelései

2018.06.18egyedül
Igen aprócska fagyizó a Levendula hálózatból, a helyszín a 13. kerület újlipótvárosi része, a Jászai Mari téren. Azon kevés Levendula egység közé tartozik, akik a téli időszakra sem zárnak be, a "holt"szezonban azonban csak fagyi helyett süteményt is árusítanak. Pár méterre tőlük egy nagyobb,...
Hotel Karos Spa Zalakaros - Élmény, mosoly, kikapcsolódás
Élmény, mosoly, kikapcsolódás