Levendula Kézműves Fagylaltozó - Hollán Ernő utca Budapest

3,4
cukrászda, fagyizó
Levendula Kézműves Fagylaltozó - Hollán Ernő utca Budapest
Levendula Kézműves Fagylaltozó - Hollán Ernő utca BudapestLevendula Kézműves Fagylaltozó - Hollán Ernő utca Budapest

Hotel Lövér Sopron - Senior csomag örökifjaknak 2024
Senior ajánlat
Hotel Freya Zalakaros

Levendula Kézműves Fagylaltozó - Hollán Ernő utca Budapest vélemények

2018. június 18.egyedül járt itt
Igen aprócska fagyizó a Levendula hálózatból, a helyszín a 13. kerület újlipótvárosi része, a Jászai Mari téren. Azon kevés Levendula egység közé tartozik, akik a téli időszakra sem zárnak be, a "holt"szezonban azonban csak fagyi helyett süteményt is árusítanak.
Levendula Kézműves Fagylaltozó - Hollán Ernő utca Budapest - Külső képLevendula Kézműves Fagylaltozó - Hollán Ernő utca Budapest - Külső képLevendula Kézműves Fagylaltozó - Hollán Ernő utca Budapest - Külső képLevendula Kézműves Fagylaltozó - Hollán Ernő utca Budapest - Külső képLevendula Kézműves Fagylaltozó - Hollán Ernő utca Budapest - Étel/italLevendula Kézműves Fagylaltozó - Hollán Ernő utca Budapest - BelsőLevendula Kézműves Fagylaltozó - Hollán Ernő utca Budapest - Étel/italLevendula Kézműves Fagylaltozó - Hollán Ernő utca Budapest - Étel/ital
Átlagos 2018. március 11.egyedül járt itt
A csöppnyi boltocska neve ugyan fagylaltozó, de így télvíz idején cukrászdaként működik. Specialitása, hogy "mindenmentes". Vegán glutén- és cukormentes forrócsoki és brownie szerepelt egy bónuszos cég ajánlatában, amit itt lehetett beváltani. Nem egy szokványos ebéd, de sok mászkálni valóm volt egyik nap, úgy terveztem, félidőben beülök, kicsit kifújom magam, aztán megyek tovább.