Rádobtak egy lapáttal

Lipóti Bistro & Café BudapestLipóti Bistro & Café Budapest a térképen

Kiváló 2018. augusztusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2018. augusztus 30.
A Lipóti Pékség egyik legújabb egysége a Margit híd budai hídfőjénél. Két szinten egy modern, tágas, szépen berendezett kávézó és bisztró. Természetesen árusítanak kenyereket, péksüteményeket elvitelre is, de itt a fő cél az volt, hogy leüljenek, itt maradjanak az emberek egy kis időt eltölteni.
Az egyik pultnál kell rendelni és fizetni, de a kávéért a pult végébe egy másik kollégához kell átmenni. Akinél viszont nem lehet fizetni. Ez még nem alakult ki frappánsan, kicsit kóvályognak a vendégek, főleg a külföldiek. Jól néztek ki a pultban a friss szendvicsek és a mutatóba elhelyezett limonádé.
A kávé Julius Meinl, klasszikus, finom, erős.
A cappuccino 590 Ft-ba került, kis adag.
A galériaszinten dzsungelmintás tapéta, igényes, szép mosdó.
Működőképes wifi, de a jelszót még lent kell elkérni a személyzettől, fent nem láttam kiírva.
Citromos és narancsos kosárkát (290 Ft), valamint mézes krémest (4200 Ft/kg) ettem a kávé mellé. A sütik frissek, finomak, kitűnőek voltak. A kávét egyensúlyozva felvinni a galériára nem kis mutatvány, mivel karimáig volt töltve a csésze. Önkiszolgáló rendszerben működnek.
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Lipóti Bistro & Café Budapest - Külső képLipóti Bistro & Café Budapest - Külső képLipóti Bistro & Café Budapest - Külső képLipóti Bistro & Café Budapest - Étel/italLipóti Bistro & Café Budapest - Étel/italLipóti Bistro & Café Budapest - Étel/italLipóti Bistro & Café Budapest - BelsőLipóti Bistro & Café Budapest - BelsőLipóti Bistro & Café Budapest - MosdóLipóti Bistro & Café Budapest - Étel/italLipóti Bistro & Café Budapest - Étel/italLipóti Bistro & Café Budapest - Étel/italLipóti Bistro & Café Budapest - BelsőLipóti Bistro & Café Budapest - BelsőLipóti Bistro & Café Budapest - Külső képLipóti Bistro & Café Budapest - Külső képLipóti Bistro & Café Budapest - Belső

Lipóti Bistro & Café további értékelései

2022.08.23a párjával
Valami finom szénhidrátot szerettünk volna enni a biztosnak tűnő, szép kinézetű helyen. Amint bementünk, és végignéztük a pult tartalmát, ügyet se vetettek ránk a mögötte álló kiszolgálók - hárman voltak - hanem tovább beszélgettek egymással. Végül a kirakatban pizzát sütő, nem tudom milyen...
2022.07.24barátokkal
Flegma elunt ki ha nem én kiszolgálás. Egyaránt mocskos az étkezőhely a mosdókkal. Mihamarabbi változtatásokra lenne szükség mielőtt elveszítenek minden vásárlót!
2022.05.30egyedül
Na, ott lesz nekem a kávém! - mondtam magamban, ahogy ma átnéztem a Margit körúton a túloldalra, szép, nagy, csábító Lipóti pékség áll a Frankel Leó utca sarkán. Átsétálva és belépve, a valóság azért olykor eléggé kiábrándító... a pultos lány valami nénin berzenkedett éppen, hogy az mit akar itt,...
Danubius Hotel Marina Balatonfüred - Hajókázás a Balatonon
Hajókázás a Balatonon
2024.10.13-ig
Danubius Hotel Marina Balatonfüred
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?
Oxigén Family Hotel Noszvaj - Oxigén Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Oxigén Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
2025.01.01-ig