Lipóti Bistro & Café Budapest

Napi ár félpanzióval
2025.01.07-ig
Hotel Laterum Pécs
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Pünkösdi pihenés all inclusive ellátással
Pünkösdi pihenés all inclusive ellátással
05.17-20.
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?
Hotel Elixír Mórahalom - 2 éjszakás ajánlat
2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

Lipóti Bistro & Café Budapest vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 34 helyen első értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 105 feltöltött kép
Gyenge 2022. augusztus 23.a párjával járt itt
Valami finom szénhidrátot szerettünk volna enni a biztosnak tűnő, szép kinézetű helyen. Amint bementünk, és végignéztük a pult tartalmát, ügyet se vetettek ránk a mögötte álló kiszolgálók - hárman voltak - hanem tovább beszélgettek egymással. Végül a kirakatban pizzát sütő, nem tudom milyen nemzetiségű fiúhoz fordultunk, aki nemigen tudott magyarul, de nagyon udvariasan kiszolgált bennünket.
Szörnyű 2022. július 24.barátokkal járt itt
Flegma elunt ki ha nem én kiszolgálás. Egyaránt mocskos az étkezőhely a mosdókkal. Mihamarabbi változtatásokra lenne szükség mielőtt elveszítenek minden vásárlót!
2082
Gyenge 2022. május 30.egyedül járt itt
Na, ott lesz nekem a kávém! - mondtam magamban, ahogy ma átnéztem a Margit körúton a túloldalra, szép, nagy, csábító Lipóti pékség áll a Frankel Leó utca sarkán. Átsétálva és belépve, a valóság azért olykor eléggé kiábrándító. . . a pultos lány valami nénin berzenkedett éppen, hogy az mit akar itt, döntse már el!
Lipóti Bistro & Café Budapest - Külső képLipóti Bistro & Café Budapest - Külső képLipóti Bistro & Café Budapest - Étel/italLipóti Bistro & Café Budapest - Belső
Kiváló 2020. február 1.barátokkal járt itt
A Frankel Leó utca és a Margit körút sarkán működő Lipóti pékség nagyobb, impozánsabb, hangulatosabb az átlagnál. Egyben kávézó is, szép berendezéssel. A kiszolgálás rutinos, próbálunk kedélyeskedni, őszinte elismeréssel dicsérjük a termékeket, az atmoszférát, lelkesedésünk nem ragad át a pultosra, talán fáradt volt, minden esetre erre a szempontra 3 pontnál többet nem tudok adni.
Lipóti Bistro & Café Budapest - Külső kép
Kiváló 2018. augusztus 30.egyedül járt itt
A Lipóti Pékség egyik legújabb egysége a Margit híd budai hídfőjénél. Két szinten egy modern, tágas, szépen berendezett kávézó és bisztró. Természetesen árusítanak kenyereket, péksüteményeket elvitelre is, de itt a fő cél az volt, hogy leüljenek, itt maradjanak az emberek egy kis időt eltölteni.
Lipóti Bistro & Café Budapest - Külső képLipóti Bistro & Café Budapest - Külső képLipóti Bistro & Café Budapest - BelsőLipóti Bistro & Café Budapest - BelsőLipóti Bistro & Café Budapest - Étel/italLipóti Bistro & Café Budapest - Étel/italLipóti Bistro & Café Budapest - Étel/italLipóti Bistro & Café Budapest - MosdóLipóti Bistro & Café Budapest - BelsőLipóti Bistro & Café Budapest - BelsőLipóti Bistro & Café Budapest - Étel/italLipóti Bistro & Café Budapest - Étel/italLipóti Bistro & Café Budapest - Étel/italLipóti Bistro & Café Budapest - Külső képLipóti Bistro & Café Budapest - BelsőLipóti Bistro & Café Budapest - Külső képLipóti Bistro & Café Budapest - Külső kép