4,6

Hotel Eger Park - Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Eger Park

Lipóti Pékség & Kávézó - Szilágyi Erzsébet fasor Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
2016. november 20.egyedül járt itt
Az elmúlt napokban a médiában híressé vált Lipóti pékséget nem az ablakukba kitett, konzervatív értékeket méltató felhívás miatt kerestem fel. A Szilágyi Erzsébet fasoron, a János kórház villamosmegállóban található egység a Lipóti-láncban a kisebbek közé tartozik, de ez az árukészlet gazdagságán nem mutatkozik.
Lipóti Pékség & Kávézó - Szilágyi Erzsébet fasor Budapest - Külső képLipóti Pékség & Kávézó - Szilágyi Erzsébet fasor Budapest - Belső
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. október 18.barátokkal járt itt
Több Lipóti Pékségben fordultam már meg.
Néha az az érzésem, mintha nem egy közös vállalkozás tulajdona lenne - legalábbis nem tűnik azonosnak mindenben az üzletpolitika.
Ugyanis itt valóban érezhető a figyelem.
Szerintem mondjuk régebben összességében jobbak voltak a hálózatukban a sütemények, de ezen a helyen - talán a nagyobb forgalom miatt- nem gondolom, nem érezni rajtuk, h másnaposak lennének a sütemények.
Kiváló 2015. február 18.egyedül járt itt
Az 59-es / 61-es villamos János kórház megállójában található ez a pici pékség és kávézó. Azt gondolhatná az ember, hogy hálózat tagja lévén, ez is pontosan olyan, mint a többi Lipóti (amelyek amúgy általában mindig megbízható, jó helyek). Ez a pékség azonban az átlagosnál is jobb.