Lipóti Pékség & Kávézó - Mester utca Budapest

3,9
kávézó - kávéház, pékség
Lipóti Pékség & Kávézó - Mester utca Budapest
Lipóti Pékség & Kávézó - Mester utca BudapestLipóti Pékség & Kávézó - Mester utca Budapest

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Spa ajánlat fürdőbelépővel
2024.05.17-ig
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
69.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Lipóti Pékség & Kávézó - Mester utca Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
2017. május 12.egyedül járt itt
A kisebb alapterületű Lipóti egységek közé tartozik. Egy idősebb hölgy szolgálta ki a vevőket, aki nagyon kedves volt. tetszett, hogy a betérő visszajáró vendégek esetében emlékezett, hogy mit szoktak venni, mi a kedvencük. Viszonylag kicsi a pult, alig férnek el a péksütemények benne.
Lipóti Pékség & Kávézó - Mester utca Budapest - EgyébLipóti Pékség & Kávézó - Mester utca Budapest - Külső képLipóti Pékség & Kávézó - Mester utca Budapest - Étel/italLipóti Pékség & Kávézó - Mester utca Budapest - BelsőLipóti Pékség & Kávézó - Mester utca Budapest - BelsőLipóti Pékség & Kávézó - Mester utca Budapest - Étel/italLipóti Pékség & Kávézó - Mester utca Budapest - Étel/ital
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2447 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25797 feltöltött kép
2017. január 24.a párjával járt itt
A Lipóti pékség Mester utcai üzletébe tavaly április végén tértünk be, leginkább kenyérvásárlás céljából, a „Régi idők rozskenyere” az egyik kipróbált termékük. Az igazság az, hogy a Ludwig-Mentesi rozskenyeret jobban szeretem, de nem mindig esik útba valamelyik pékségük, Lipótiék jobban állnak, több kirendeltségük van.
Lipóti Pékség & Kávézó - Mester utca Budapest - Étel/italLipóti Pékség & Kávézó - Mester utca Budapest - Étel/italLipóti Pékség & Kávézó - Mester utca Budapest - Külső képLipóti Pékség & Kávézó - Mester utca Budapest - Külső képLipóti Pékség & Kávézó - Mester utca Budapest - Étel/ital
2016. szeptember 2.egyedül járt itt
A Lipóti szerintem egyik legkisebb egysége. Egy személy pult, egy fő személyzet. Emiatt a választék is kicsi. Amikor belépek az eladó éppen süt valamit, így garantált, hogy ott helyben készül és friss az áru. Délután már előre csomagolva találjuk a pulton a megmaradt egy-egy terméket külön árazva. A hölgy kedves, a pékáru ízletes, de amúgy semmi küülönös.