Lisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar Budapest

4,6
cukrászda, étterem, pékség
Lisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar Budapest
Lisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar BudapestLisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar Budapest

Holiday Hotel Csopak - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
Hotel Nagyerdő Debrecen - Nyugdíjas napok
Nyugdíjas napok
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen
Prémium Hotel Panoráma Siófok - Ébredj, Balaton!
Ébredj, Balaton!
2024.05.17-ig
Prémium Hotel Panoráma Siófok

Lisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar Budapest vélemények

Kiváló 2020. február 1.egyedül járt itt
A Lisboa péksütiző régóta a listámon van, nagyjából nyitáskor került fel rá. Tavaly decemberben végre sikerült útba ejteni. Időm nem volt leülni, elvitelre kértem pár péksütit. Jobbra számítottam, ami az édeset illeti, de az sós, az italkínálat – kézműves söröket is tartanak -, no meg a többi termék kisugárzása valamint a megnyerő atmoszféra felemeli a 4 pontot 4 és félre, amit felfele kerekítek.
Kiváló 2019. február 18.egyedül járt itt
Ez most az egyik legtrendibb hely, egy portugál cukrászda és pékség, amely a közelmúltban nyílt meg a Gozsdu Udvarban, elég erős marketinggel megtámogatva. Hangulatra engem az újlipótvárosi Három Tarka Macskára emlékeztet, bár az francia, de a belső kialakítás, a dizájn, a színválasztás szinte egy az egyben ugyanilyen.
Lisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italLisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar Budapest - Külső képLisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italLisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italLisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italLisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italLisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar Budapest - BelsőLisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italLisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar Budapest - BelsőLisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italLisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italLisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar Budapest - Külső képLisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italLisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar Budapest - Külső képLisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italLisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italLisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italLisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italLisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italLisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italLisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italLisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italLisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italLisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italLisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italLisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar Budapest - Külső kép