Megjöttek a portugálok

Lisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar BudapestLisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar Budapest a térképen

Kiváló 2019. februárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. február 18.
Ez most az egyik legtrendibb hely, egy portugál cukrászda és pékség, amely a közelmúltban nyílt meg a Gozsdu Udvarban, elég erős marketinggel megtámogatva. Hangulatra engem az újlipótvárosi Három Tarka Macskára emlékeztet, bár az francia, de a belső kialakítás, a dizájn, a színválasztás szinte egy az egyben ugyanilyen. Pici a hely, a bejáratig tartott a sor vége, rendelés és fizetés a pultnál történik. A néhány asztalkánál vadászni kellett a szabad helyet. Az ablaknál van 4 kis asztalka, valamint a bejáratnál 2 állópult, de a sorbanállók is pont ott vannak, szóval az a hely elég kényelmetlen.
Nagyon finom kenyér- és sütiillat van, meleg barna színek teszik vonzóvá a pékséget. Ha nem lenne tömeg, akkor tényleg egy kis barátságos fészek lehetne. Többféle tradicionális portugál süteményt, péksütit készítenek, elég édesen. Én a klasszikus Pastel de Nata-t választottam (450 Ft), amiben főzött vaníliás tojásos pudingszerű krém van egy kis kosárkában és a tetejére fahéj van égetve. Nagyon tömény, de szerintem irtó finom.
A többi süti is nagyon jól nézett ki, árban 500 Ft környékén, ami itt a város eme felkapott részén elfogadható kategória. Többféle pálmalevél, tekercsek, kosárkák, barackos briós. Szívesen kóstolnék még innen mást is.
A házi kenyerek többféle méretben készülnek, az árak nem voltak kiírva. A személyzet egy része külföldi, nemkülönben elmondható ez a vásárlók esetében is.
A kiszolgálás nagyüzemi. Sajnos nem volt lehetőség kérdezősködni, jobban megismerkedni a portugál cukrászok rejtelmeivel, pedig én személy szerint nem sokat tudok róluk.
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Lisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar Budapest - Külső képLisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italLisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italLisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italLisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italLisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar Budapest - BelsőLisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italLisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italLisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar Budapest - Külső képLisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italLisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italLisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italLisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italLisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italLisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italLisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italLisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italLisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italLisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italLisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italLisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar Budapest - Külső képLisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italLisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar Budapest - Külső képLisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italLisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italLisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar Budapest - Belső

Lisboa Pastry & Bakery - Gozsdu Udvar további értékelései

2020.02.01egyedül
A Lisboa péksütiző régóta a listámon van, nagyjából nyitáskor került fel rá. Tavaly decemberben végre sikerült útba ejteni. Időm nem volt leülni, elvitelre kértem pár péksütit. Jobbra számítottam, ami az édeset illeti, de az sós, az italkínálat – kézműves söröket is tartanak -, no meg a...
Hotel Villa Völgy Eger - Szobaárak félpanziós ellátással
Szobaárak félpanziós ellátással