Louis Gyorsétterem & Burger Bar - Budagyöngye Bevásárlóközpont Budapest

Ez a hely megszűnt!
gyorsétterem, szendvicsbár, hamburgerező
Louis Gyorsétterem & Burger Bar - Budagyöngye Bevásárlóközpont Budapest
Louis Gyorsétterem & Burger Bar - Budagyöngye Bevásárlóközpont BudapestLouis Gyorsétterem & Burger Bar - Budagyöngye Bevásárlóközpont Budapest

Hotel Belenus Zalakaros - Belenus pihenés hétköznapokon
Hotel Stáció Vecsés - Pünkösdi Újjászületés
Pünkösdi Újjászületés
05.16-21.
Hotel Stáció Vecsés

Louis Gyorsétterem & Burger Bar - Budagyöngye Bevásárlóközpont Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2447 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25826 feltöltött kép
Átlagos 2016. január 16.egyedül járt itt
Budakeszi volt a célpont tavaly április végén, meg is látogattunk ebben a szeretnivaló városkában néhány bizalomgerjesztő egységet, de mivel még volt időm a találkozóig, gondoltam bekapok valamit a Louis gyorsétteremben. Arra számítottam, hogy ez is valami nemzetközi kiterjedésű gyorséttermi hálózat, kiderült, hogy nem, ez csak itt van Budapesten s egy van belőle.
Louis Gyorsétterem & Burger Bar - Budagyöngye Bevásárlóközpont Budapest - BelsőLouis Gyorsétterem & Burger Bar - Budagyöngye Bevásárlóközpont Budapest - BelsőLouis Gyorsétterem & Burger Bar - Budagyöngye Bevásárlóközpont Budapest - EgyébLouis Gyorsétterem & Burger Bar - Budagyöngye Bevásárlóközpont Budapest - Étel/italLouis Gyorsétterem & Burger Bar - Budagyöngye Bevásárlóközpont Budapest - Étlap/itallap