Magyar gyorsétterem nemzetközi fogásokkal

Louis Gyorsétterem & Burger Bar - Budagyöngye Bevásárlóközpont BudapestLouis Gyorsétterem & Burger Bar - Budagyöngye Bevásárlóközpont Budapest a térképen

Átlagos 2015. áprilisban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2016. január 16.
Budakeszi volt a célpont tavaly április végén, meg is látogattunk ebben a szeretnivaló városkában néhány bizalomgerjesztő egységet, de mivel még volt időm a találkozóig, gondoltam bekapok valamit a Louis gyorsétteremben.
Arra számítottam, hogy ez is valami nemzetközi kiterjedésű gyorséttermi hálózat, kiderült, hogy nem, ez csak itt van Budapesten s egy van belőle.
Klasszikus gyorséttermi ételeket kínálnak elég széles választékban, hamburgert, csirkeszárnyakat, halrudacskát, mozzarellából készített rántott sajtrudacskákat, bageleket, salátákat, jalapeno snacket s ki tudná még felsorolni.
Nem kevés gondolkodás után egy Corndogra esett a választásom, mert olyant még nem ettem soha. Nem hagyott bennem mély benyomást, de arra jó volt, hogy valami szilárd étel is legyen a gyomromban végre. Mellé frissen préselt narancslevet ittam, díjaztam, hogy ezt is tartanak.
A beltér olyan, mint egy McDonald’s, a kiszolgálás is hasonló, rutinos, személytelen. Nem leszek törzsvendég.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Louis Gyorsétterem & Burger Bar - Budagyöngye Bevásárlóközpont Budapest - BelsőLouis Gyorsétterem & Burger Bar - Budagyöngye Bevásárlóközpont Budapest - BelsőLouis Gyorsétterem & Burger Bar - Budagyöngye Bevásárlóközpont Budapest - EgyébLouis Gyorsétterem & Burger Bar - Budagyöngye Bevásárlóközpont Budapest - Étel/italLouis Gyorsétterem & Burger Bar - Budagyöngye Bevásárlóközpont Budapest - Étlap/itallap
Villa Plattensee Vonyarcvashegy - Legjobb ár
2024.09.29-ig