Low Carb Fast Food Bar Budapest

Low Carb Fast Food Bar BudapestLow Carb Fast Food Bar Budapest

Greenfield Hotel Bük, Bükfürd? - Kedvezményes ajánlat félpanzióval
Kedvezményes ajánlat félpanzióval
2026.05.04-ig
Greenfield Hotel Bük, Bükfürd?
Fagus Hotel Sopron - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
Fagus Hotel Sopron
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig

Low Carb Fast Food Bar Budapest vélemények

Átlagos 2017. szeptember 25.egyedül járt itt
Kevés hely van a fővárosban, ahol - szabad elhatározásból vagy orvosi előírásra - egészségtudatosan étkezhet a betérő vendég. Ezért nagyon örültem, mikor egy bónuszos cég ajánlatában rábukkantam erre a büfére. Ha elmegyek előtte, lehet, hogy rá sem bukkanok, mert a nagy plakátokat, falragaszokat már észre sem vesszük, a sötét beugróban lévő portál pedig olyan "hátsó kijárat" jellegű, hogy alig mertem bemenni.
Low Carb Fast Food Bar Budapest - Külső képLow Carb Fast Food Bar Budapest - EgyébLow Carb Fast Food Bar Budapest - Étel/ital
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
2017. április 11.egyedül járt itt
Mivel egy több napos szakmai tréningen vettem részt a Keleti pályaudvarnál lévő Hungaria Hotelben, volt alkalmam felfedezni a környékbeli vendéglátó helyeket. Közvetlenül a szálloda oldalában, a Rottenbiller utca felőli sarkon található ez az egészséges ételeket kínáló gyorsétterem, aminek érthetetlen módon nem sikerült valami magyar, vagy legalább magyarosabb nevet kitalálni.
Low Carb Fast Food Bar Budapest - Külső képLow Carb Fast Food Bar Budapest - Külső képLow Carb Fast Food Bar Budapest - Külső képLow Carb Fast Food Bar Budapest - Külső képLow Carb Fast Food Bar Budapest - BelsőLow Carb Fast Food Bar Budapest - Étel/italLow Carb Fast Food Bar Budapest - Étel/italLow Carb Fast Food Bar Budapest - BelsőLow Carb Fast Food Bar Budapest - BelsőLow Carb Fast Food Bar Budapest - BelsőLow Carb Fast Food Bar Budapest - BelsőLow Carb Fast Food Bar Budapest - BelsőLow Carb Fast Food Bar Budapest - Külső kép