Lui Budapest Budapest

Lui Budapest Budapest
Lui Budapest BudapestLui Budapest Budapest
Lui Budapest BudapestLui Budapest Budapest

Lui Budapest Budapest bemutatkozása

Budapest belvárosában, újonnan nyitott pékség.

Hotel Residence Siófok - Pünkösd
Hotel Kumánia Kisújszállás
Hotel Magistern Siófok - Napi árak reggelis ellátással
Hotel Magistern Siófok

Lui Budapest Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2498 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
Kiváló 2022. november 1. járt itt
A Funzine vagy a We Love Budapest oldalán szereztem la tudomást, hogy a Szabadság tér és a Batthyány örökmécses közötti kis utcában megnyitott egy új hely. Kávézó, bisztró, pékség két szinten. A rendelés felvétel és a fizetés lent a pultnál történik, de utána kiviszik az ételt, italt az asztalhoz.
Lui Budapest Budapest - EgyébLui Budapest Budapest - EgyébLui Budapest Budapest - EgyébLui Budapest Budapest - EgyébLui Budapest Budapest - EgyébLui Budapest Budapest - EgyébLui Budapest Budapest - EgyébLui Budapest Budapest - EgyébLui Budapest Budapest - EgyébLui Budapest Budapest - EgyébLui Budapest Budapest - EgyébLui Budapest Budapest - EgyébLui Budapest Budapest - EgyébLui Budapest Budapest - EgyébLui Budapest Budapest - EgyébLui Budapest Budapest - EgyébLui Budapest Budapest - EgyébLui Budapest Budapest - EgyébLui Budapest Budapest - EgyébLui Budapest Budapest - EgyébLui Budapest Budapest - EgyébLui Budapest Budapest - Egyéb