Kis belvárosi hely új ízekkel

Lumberjack Poutinerie BudapestLumberjack Poutinerie Budapest a térképen

Kiváló 2018. júniusban, családjával járt ittÉrtékelt: 2018. június 15.
A lumbrejack éttermet baráti ajánlásra kerestük fel, melyben komolyan esett latba az a tény is, hogy a szomszéd sarkon nőttem fel.
Az étterem tömegközlekedéssel is jól megközelíthető helyen van, Budapest VII. kerületében az Izabella utcában, egy a sok közül, melyhez a régi megüresedett pince műhelyek hült helyét használták ki.
Az étterem maga kicsi, de meghitt, szinte olyan új, hogy még kialakítás alatt van, de szép, tiszta, kellemes, leginkább talán letisztultnak nevezhető a környezet.
Az étterem kínálata kicsit street food-os jellegű, és kimondottan a kanadai stílusú ételekre, a poutinokra specializálódott. Ezek fűszerezett sült krumplira pakolt feltételről szólnak, amik lehetnek húsosak, zöldségesek, vagy bármilyenek, a lényeg, hogy igen kiadósak, ahogy a favágóknak kell.
Hamburgerek és poutinek szép számban vannak az étlapon, többet is megkóstoltunk, igen finom volt mind.
Nekem nagy élmény volt a különleges gravy szósz, amit az elmondás szerint húsleves szerű alapból főznek egész sűrűre, és a húsleves és barna mártás íze keveredik benne, ami nagyon jól ment az ételekhez.
Az ételek minősége első osztályú, kiadósságra pedig csak annyit, hogy étkezés után érdemesebb egy akár nagyobb sétát tenni a közeli belvárosban, jót tesz a formának.
Különlegesség még saját készítésű homoktövis ízesítésű limonádéjuk, mely nem csak egészséges, de valóban nem egy gyakori ital.
Nagyobb társaságnak talán kicsit szűkös a hely, de kisebb csoportoknak, vagy érdekességként mindenképp szívesen ajánlom a helyet.
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Lumberjack Poutinerie Budapest - Étel/italLumberjack Poutinerie Budapest - Étel/ital

Lumberjack Poutinerie további értékelései

2018.11.22egyedül
A "földalattival megközelíthető vendéglátóhelyek" című listámon ez volt a következő állomás. Az ittjartam.hu-n olvastam Duchemin értékelését, ez alapján kaptam én is kedvet. A házszámozásról csak annyit, hogy a Király utca után helyezkedik el, így a troli megállója közelebb esik hozzá, mint a...
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Barrico Thermal Hotel Demjén - Napi ár félpanziós ellátással
Napi ár félpanziós ellátással
2024.12.30-ig
Barrico Thermal Hotel Demjén
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz