Macska Budapest

Hotel Lövér Sopron - Senior csomag örökifjaknak 2024
Senior csomag örökifjaknak 2024
Hotel Lövér Sopron

Macska Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3344 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 95531 feltöltött kép
Kiváló 2022. május 17.barátokkal járt itt
Ismét sikerült eljutni egy kiállításmegnyitóra a Macskához nevezett kiskocsmába. A berendezés nem változott az elmúlt években, eklektikus, romkocsmás, egyedi ízzel. Fiatalos a berendezés és a vendégkör is, kicsit elvont-underground. Vannak ételek is, de mi nem ettünk. A kávé nagyon finom és kedvező árfekvésű, a cappuccino 480 Ft, az eszpresszó 400 Ft volt.
Macska Budapest - Külső képMacska Budapest - Külső képMacska Budapest - EgyébMacska Budapest - EgyébMacska Budapest - EgyébMacska Budapest - EgyébMacska Budapest - EgyébMacska Budapest - EgyébMacska Budapest - MosdóMacska Budapest - BelsőMacska Budapest - BelsőMacska Budapest - BelsőMacska Budapest - BelsőMacska Budapest - Étel/italMacska Budapest - MosdóMacska Budapest - BelsőMacska Budapest - BelsőMacska Budapest - BelsőMacska Budapest - Külső képMacska Budapest - BelsőMacska Budapest - BelsőMacska Budapest - Étlap/itallapMacska Budapest - Külső képMacska Budapest - Étel/italMacska Budapest - BelsőMacska Budapest - BelsőMacska Budapest - BelsőMacska Budapest - BelsőMacska Budapest - Külső képMacska Budapest - Étlap/itallapMacska Budapest - Étlap/itallap
Ezüst fokozatú értékelő
2018. február 6.barátokkal járt itt
A Macska a nyolcadik kerület közepén, a Rákóczi tértől egy percre van. Így igen könnyű megközelíteni. Ami nagyon fontos: hangulatos hely, finomak a kézműves sörök, és a forró gyömbéres limonádéjuk utolérhetetlen. És havonta egyszer dorombklubbot tartanak, ahova mindenki bátran becsatlakozhat, akinek kis affinitása van a doromboláshoz.
Kiváló 2017. november 8.barátokkal járt itt
Barátnőm kiállításmegnyitójára mentem el a Macskába, ami egy igancsak hangulatos találkahely a Rákóczi tér közelében. A Macska, mint dizájnelem sok formában jelenik meg, kis szobrok, képek, figurák alakjában. Kézműves sörökből jó kis kollekciójuk van, az árak kifejezetten barátságosak.
Kiváló 2016. április 7.barátokkal járt itt
A Macska volt az év egyik felfedezése számomra. Rendszeresen megfordulok arrafelé, de jellemzően déltájban, a Macska meg, mint megtudtam, 16 órakor nyit. Egyedi hangulatú otthonos, barátságos hely, kedves, felkészült kiszolgálással, baráti árakkal és ami nekünk legalábbis fontos: hangulatos, fogyasztható, színvonalas zenével.
Macska Budapest - Külső képMacska Budapest - Külső képMacska Budapest - EgyébMacska Budapest - Étel/italMacska Budapest - BelsőMacska Budapest - BelsőMacska Budapest - Étel/italMacska Budapest - Étlap/itallapMacska Budapest - Étlap/itallapMacska Budapest - Étlap/itallap