Mákos Panka Budapest

2024.10.13-ig
Danubius Hotel Marina Balatonfüred

Mákos Panka Budapest vélemények

Átlagos 2018. december 5.családjával járt itt
Nincs sok étel az étlapon. Az ár kb. 2000 Ft/adag. Ezt is meg a nagy pohár limonádé közel 800 Ft-os árát kissé soknak gondoltam. Az ételek frissek, jól elkészítettek, különösen a gulyásleves sok husival. A gond az volt hogy hatunkra két részletben hozták, ahhoz képest, hogy az asztalon hűlt az első kör, és éhesen szemeztünk vele.
Kiváló 2018. szeptember 10.egyedül járt itt
Nagyon jó kis hely nyugodt ,barátságos,kellemes és ami fontos Finom! Most voltam itt másodjára de jövök még !
2017. augusztus 3.egyedül járt itt
A Tompa utca egyik saroképületében, csinos kis terasszal találjuk a Mákos Panka nevű sütizőt. Valószínűleg a helyi adottságok miatt, de gyakorlatilag egy kis szatócsbolttal-delikáttal él szimbiózisban a cukrászda rész, balra néhány polccal a delikát, míg jobbra asztalok, kényelmes ülőhelyek, szemben vele a pult, sütemények, tortaszeletek, édes és sós péksütemények, valamint szendvicsek.
Mákos Panka Budapest - Külső képMákos Panka Budapest - Étel/italMákos Panka Budapest - EgyébMákos Panka Budapest - Étel/italMákos Panka Budapest - Külső képMákos Panka Budapest - BelsőMákos Panka Budapest - Belső