Dorci

Dorci adatlapja

Regisztráció2018.01.14
Utoljára itt2018.08.20

2018. augusztus 12.a párjával járt itt
Visszatérő vendégek vagyunk. Az ételek nagyon finomak, az adagok nagyok. Az ára-érték arány jó, pedig egy szálloda étterméről van szó. Az étlapon jelzik az allergéneket, így könnyebb választani. A terasz hangulata nagyon kellemes egy nyugodt nyári vacsorához. A pincérek udvariasak, előzékenyek, bár kissé nehéz őket "leinteni".
Átlagos 2018. december 5.családjával járt itt
Nincs sok étel az étlapon. Az ár kb. 2000 Ft/adag. Ezt is meg a nagy pohár limonádé közel 800 Ft-os árát kissé soknak gondoltam. Az ételek frissek, jól elkészítettek, különösen a gulyásleves sok husival. A gond az volt hogy hatunkra két részletben hozták, ahhoz képest, hogy az asztalon hűlt az első kör, és éhesen szemeztünk vele.
Átlagos 2018. augusztus 20.a párjával járt itt
Két éjszakát töltöttünk itt. Az első nehézségbe rögtön a bejelentkezés után ütköztünk: gyalog kellett a csonagjainkat felcipelni a 2. emeletre, mert nincs lift. Ez érkezéskor és távozáskor kellemetlen. A második "megleptés" az volt, hogy a kinti verőfenyes koradélutáni napsütés ellenére az amúgy nagyon tiszta, tágas szobában a villanykapcsoló után tapogatóztunk, mert a kicsi ablakokat kívülről torony magas fenyőfasor takarja.