Malomkerék Vendéglő Budapest

Malomkerék Vendéglő Budapest
Malomkerék Vendéglő BudapestMalomkerék Vendéglő Budapest
Malomkerék Vendéglő BudapestMalomkerék Vendéglő Budapest

Malomkerék Vendéglő Budapest bemutatkozása

Családunk 1977 óta foglalkozik vendéglátással, a Malomkerék étteremben ezt a hatalmas tapasztalatot és szaktudást hoztuk egy fedél alá egy hajdani malom épületében. Amit magunkkal hoztunk Borsod megyei otthonukból, az családunk sok éve őrzött és szeretett receptjei, különleges és házias magyar ízeink és a családunkra jellemző vendégszeretet.

Club Tihany Hotel - Napi árak félpanziós ellátással
Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Malomkerék Vendéglő Budapest vélemények

2017. október 3.a párjával járt itt
A kétszemélyes tál igazán bőséges volt, a vele ajánlott desszert pedig nem csak különlegesen tálalva, hanem igen gazdag ízvilággal is ellátva érkezett az asztalhoz. A hangulatot fokozták a faragott bútorok, csak az emeleti helyiség felújítására érdemes még várni, ahol majd nagyobb rendezvények is helyet kaphatnak.
Gyenge 2017. július 13.a párjával járt itt
Nem is olyan rég még Marcsa néni vendéglője működött ezen a helyen, amit már jól ismertünk. Gondoltuk, kipróbáljuk, mit tud az új étterem. Egy szóval tudnám leginkább jellemezni: csalódás. A belső dizájnon semmit nem változtattak, ami nem feltétlenül baj, csak furcsa. A pincér nagyon szolgálatkész és figyelmes volt, ő volt az egyetlen pozitív élményünk.
Kiváló 2017. május 1.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes hely, örülök, hogy rátaláltam. Családommal jártunk ott, a felszolgáló fiú mosolygós, csendes, kedves jelenség, figyelte a kívánságainkat, készségesen állt rendelkezésünkre. Az ételek folyamatosan érkeztek, én szarvas ragulevest ettem, amiről meg kell mondjam, hogy ilyen finomat még életemben nem kóstoltam, pedig az éttermekben elsősorban ezt a fajta levest szoktam választani.
Kiváló 2017. május 1.barátokkal járt itt
Április utolsó szombatján jártunk családommal és barátainkkal az étteremben. Kiszolgálás udvarias és gyors volt. Az étterem tiszta és hangulatos, az ételek ízletesek, az adagok óriásiak! ! !
Ár érték arány kiváló! ! !
És ha az esti órákban érkezünk még zenei aláfestést is kaphatunk a vacsorához!

Köszönjük a figyelmességet és az ízletes ételeket! ! !
Kiváló 2017. április 30.családjával járt itt
A családommal jártunk az étteremben és nagyon jól éreztük magunkat. A kiszolgálás udvarias és figyelmes minden kívánságunkat próbálták maradéktalanul teljesíteni. Az ételek és italok gazdag tárházából lehet válogatni, melyek finomak és meglepően gyorsan elkészülnek és az áruk is megfizethető.
Kiváló 2017. április 30.gyerekekkel járt itt
Már többször jártunk az étteremben a férjemmel, és a fiammal. Nagyon kellemes hely. Mindig megvoltunk elégedve. Nagyon udvariasak,kedvesek, gyors a kiszolgálás, és nagyon finomak az ételek. Bár nekünk nincs kutyánk, de tettszik, hogy a gazdik hozhatják a kutyust is magukkal.
Mindenkinek ajánlani tudom.
Kiváló 2017. április 2.barátokkal járt itt
Baráti társasággal voltunk az étteremben és nagyon jól éreztük magunkat. Annyira ,hogy már többször visszatértünk és mindig remek ételeket és italokat kapunk. Udvarias és gyors kiszolgálás és persze a legjobb dolog az egészben, hogy kutyabarát az étterem, így tudják a kedves vendégek vinni kis kedvenceiket. Mi is így tettünk.
Malomkerék Vendéglő Budapest - Étel/italMalomkerék Vendéglő Budapest - Étel/italMalomkerék Vendéglő Budapest - Étel/italMalomkerék Vendéglő Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 105 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2017. március 25.gyerekekkel járt itt
A vendéglő otthonunkhoz közel találhatók, feleségemmel és kislányommal ebédeltünk ott. Eredetileg ezen a helyen működött régebben a Marcsa néni vendéglője, amely elköltözött, most Malomkerék a hely neve. Úgy tűnik, nem sokat változtattak rajta, nem öltek sok energiát a hely átalakításába, ugyanaz a régimódi bútorzat, áporodott levegő és olajos szag fogad.
Malomkerék Vendéglő Budapest - Étlap/itallap
Kiváló 2017. február 19., csoporttal járt itt
Családi rendezvényünk volt itt. Az előzetes egyeztetéstől a végső elszámolásig minden maximálisan korrektül zajlott, mindenki jót evett -ivott, egyedi kéréseinket is teljesítették, látszott az igyekezet, hogy jól érezzék magukat a vendégek. Az árak is teljesen rendben vannak, de ilyen jó színvonalú vendéglátásnál az ember amúgy sem sajnálja megfizetni, ami jár.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 37 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. december 6.egyedül járt itt
Nagy örömmel és várakozással fogadtam,hogy a Pesti út 211 szám alatt-rövid szünetet követően-új gazdára talált és ismét megnyílt régi kedves vendéglátó helyem Malomkerék Étterem néven. Alighogy megnyílt,rögtön fel is kerestem egy kis felmérés céljából. A bajor sörözők hangulatát idéző igényes fa bútorok,meleg, családias hangulat és fogadtatás.
Malomkerék Vendéglő Budapest a térképen
1173 BudapestPesti út 211.
06 1 631 89 54
• csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • házhozszállítás • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-P
Szo