Boratórium - Mátra Borozó Budapest

Wellness élmények előfoglalással
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Boratórium - Mátra Borozó Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3348 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96016 feltöltött kép
2017. december 9., kollégákkal járt itt
Ez nem borozó vagy kocsma, hanem "boratórium"! Micsoda frappáns megnevezés. Évek, talán évtizedek óta működő régi vágású italkimérés a Fő utcában, a Corvin térrel szemben. Egyszerű, kiszámítható italválaszték, kifejezetten barátságos árfekvésben.
Boratórium - Mátra Borozó Budapest - Külső képBoratórium - Mátra Borozó Budapest - Étlap/itallapBoratórium - Mátra Borozó Budapest - Külső kép
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
Kiváló 2016. december 26.családjával járt itt
A hónap elején a Fő utcán gyalogoltunk végig öcsémmel, aki ritkábban fordul meg Budapesten mint én. A Mátra borozóhoz érve mondom neki, hogy itt Ludányi András gyöngyöstarjáni barátunk borait mérik ki potom pénzért, ha kedve van igyunk meg egy fröccsöt. Az ötletet tett követte. 95 ft volt egy száraz fehérborból, konkrétan Olaszrizlingből készült fröccs.
Boratórium - Mátra Borozó Budapest - Külső képBoratórium - Mátra Borozó Budapest - Külső képBoratórium - Mátra Borozó Budapest - EgyébBoratórium - Mátra Borozó Budapest - Belső
Kiváló 2015. július 13.barátokkal járt itt
A Mátra borozó egy igazi régivágású egység a Szilágyi Dezső tér mellett. A hajdani borozó műfajnak voltak hangulattalan képviselői, mint az Akali a Szent István körúton, vannak/voltak teljesen lerobbant változatok, mint a Villányi borozó a Gerlóczy utcában, mely azonban lerobbantságában is bír valamiféle sármmal és vannak kifejezettenm vonzó egységek, ahol a hangulat, a kiszolgálás és netán a borkorcsolyák is vonzóak.